Özel Sarıyer Diyaliz Merkezi

Özel Sarıyer Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Sarıyer Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sarıyer
Adres:Yeniköy Mah. Narçiçeği Sok. No:3
Telefon:0 (212) 223-8692
Web Sitesi:www.sariyerdiyaliz.comHata Bildir
41.12258729.054241

Kurum Hakkında

Merkezimiz İstanbul Sarıyer İlçesi Yeniköy Mahallesi Bağlar Mevkiinde 2010 aralık ayında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K. mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 10+1 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) - HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır. Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Fresenius 4008 B Marka Hemodiyaliz cihazı ve Endotoksin Filitreli Protek Ro Aquadem marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu membran ve diyalizatlar kullanılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Sarıyer Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sarıyer Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sarıyer Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sarıyer Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Sarıyer Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sarıyer Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstinye Devlet Hastanesi
830 metre uzaklıkta
İstinye Cad. No:98
TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Köybaşı Cad. Mübaşir Sok. No:2 Yeniköy
Tarabya Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Ferahevler Mah. Adnan Kahveci Cad. No:49
Altı Nokta Körler Vakfı Göz Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Reşitpaşa Mah. Tuncay Artun Cad. No:63 Emirgan
Sahva Diyaliz Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Reşitpaşa Mah. Tuncay Artun Cad. No:4
Acıbadem Maslak Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Büyükdere Cad. No:40 Maslak