TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi

TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi
Kurum Adı:TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sarıyer
Adres:Köybaşı Cad. Mübaşir Sok. No:2 Yeniköy
Telefon:0 (212) 223-5638
41.11818429.065436

Kurum Hakkında

Türk Onkoloji Vakfı (TOV), 1990 yılında, İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü hocalarının öncülüğünde, halkı kanser konusunda aydınlatmak ve erken teşhisin tedavinin başarısı açısından önemine dikkati çekmek amacıyla kurulmuş, kamu yararına bir vakıftır. Değerli kişi ve kuruluşların katkılarıyla kurulan ve gelişen Türk Onkoloji Vakfı Yeniköy Tıp Merkezi, tam teşekküllü bir tıp merkezi olarak, kar amacı gütmeden halkımıza en kaliteli sağlık hizmetini sunmayı kendisine görev ve hedef olarak seçmiştir.

Türk Onkoloji Vakfı Yeniköy Tıp Merkezi, normal poliklinik hizmetlerinin yanı sıra, çeşitli tarama ve check-up programlarıyla erken teşhise yönelik çalışmalarda da başarılı ve deneyimli bir ekibe sahiptir. Bu taramalarımız sonucunda her yıl 30 civarında kanser vakası teşhis etmekteyiz. (Meme, tiroid, prostat, cilt, kan kanseri vb. ) Bunların önemli bir kısmı dikkati çekecek her hangi bir şikayetleri olmadığı halde, uygun bir tarama programına katıldıkları için en azından erken teşhis açısından şanslı sayılacak kişilerdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Havva Özlem Köroğlu · 3 Mayıs 2016

Çocuk doktoruna kızımı götürdüğümde kızımın boğmaca olduğunu anlamayan, sonrada burda müdahele edemeyiz alın götürün diyen doktorun çalıştığı yer.

Alper Nalbant · 14 Şubat 2015

yani bilmiyorum ama yaklaşık 9 10 kere arayıp telefona bakmayan tek tıp merkezi sanırım. acil bi durumda sanırım bekliyoruz sanırım telefonu açmalarını ilginiz için teşekkür ederim...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Orthopaedia Merkezi

690 metre uzaklıkta

Köybaşı Cd. Sarı Asma Sk. No:7 Yeniköy

İstinye Devlet Hastanesi

910 metre uzaklıkta

İstinye Caddesi No:98

Sarıyer Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Yeniköy Mah. Narçiçeği Sok. No:3

Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Çubuklu Mh. Kireç Ocağı Cd. No:1

Sahva Diyaliz Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Reşitpaşa Mah. Tuncay Artun Cad. No:4

Altı Nokta Körler Vakfı Göz Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Reşitpaşa Mah. Tuncay Artun Cad. No:63 Emirgan