Özel Sakarya Vatan Hastanesi

Özel Sakarya Vatan Hastanesi
Kurum Adı:Özel Sakarya Vatan Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Sakarya
İlçe:Adapazarı
Adres:Semerciler Mh. Eski İtfaiye Cd. No:7
Web Sitesi:www.sakaryavatanhastanesi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.77717730.396401

Kurum Hakkında

Özel Sakarya Vatan Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

1981 Yılında Sakarya Vatan Hastanesi olarak faaliyete başlayan hastanemiz, Universal Hastaneler Grubu, Alman Hastaneler Grubu ve Vatan Hastaneler Grubu'ndan 2014 itibari ile ayrılmış olup, yeni misyon ve vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

Sakarya Vatan Hastanesi, değişen yüzü ve tüm personeli ile, ortaya koymuş olduğu performans ile az zamanda çok ve büyük işler başarma gayreti içindedir.

Hastanemiz, değişen sosyo ekonomik durum ve yaşam biçimlerinin sonucu olarak, insan onuruna yakışan ve hak ettiği şekilde sağlık hizmeti sunma çabası ile sahip olduğu medikal ekipman ve donanımı, nitelikli ve deneyimli uzman hekimleri, ayrıca çağdaş hastane yönetim sistemi ile güvenilir, prensiplerine bağlı, prestijli, kurumsallaşma sürecine girmiş bir işletmedir.

Özel Sakarya Vatan Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sakarya Vatan Hastanesi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sakarya Vatan Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sakarya Vatan Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.7 / 5

Özel Sakarya Vatan Hastanesi 5 üzerinden 1.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sakarya Vatan Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ada Diyaliz Merkezi
240 metre uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Annem Sok. No:6
Marmara Göz Tıp Merkezi
270 metre uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Annem Sk. No:4
Kalpmer Tıp Merkezi
410 metre uzaklıkta
Semerciler Mahallesi Parlak Sokak No:15
Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
430 metre uzaklıkta
Paputçular Mah. Fabrika Cad. Müftülük Arkası
Sakarya Bilge Hastanesi
510 metre uzaklıkta
Bankalar Caddesi Ağa Camii Karşısı No:77/79
Akyazı Devlet Hastanesi
550 metre uzaklıkta
D140 Karayolu Üzeri Batakköy Mevkii