Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi

Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Salihli
Adres:Aksoy Mah. Şüheda Cad. No:180
Telefon:0 (236) 713-0112
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
38.47594128.162024

Kurum Hakkında

Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi, Manisa ili Salihli ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezinde 08:00-19:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Göz ile ilgili tüm cerrahi işlemler uzman doktorlar ve modern cihazlar eşliğinde yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Salihli Can Hastanesi
Özel Salihli Can Hastanesi
320 metre uzaklıkta
2001 yılında hizmet sunmaya başlayan Salihli Özel Can Hastanesi bölgede hızla etkinliğini artırıyor. A gurubu standartlarındaki Hastane modern ekipmanı ve uzman doktorlarıyla 5000 metre kare kapalı alanda hizmet veriyor.
Özel Salihli Hastanesi
Özel Salihli Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Özel Salihli Hastanesi, Salihli ve bölge halkının sağlık hizmetindeki ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, hastalarımıza güvenli, nitelikli, kaliteli ve kesintisiz sağlık hizmeti sunabilmek adına bu misyonunu 19 yıldır sürdürmekt
Salihli Devlet Hastanesi
Salihli Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Salihli Devlet Hastanesi poliklinikleri, araştırma ve tetkikleriyle Salihli ve çSelendi, Köprübaşı, Alaşehir, Sarıgöl, Kula, Demirci, Gölmarmara ve Ahmetli ilçelerine de hizmet vermektedir.
Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
30 Standart Ünit kapasiteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2014 yılı ortalarında yeni binada hizmet vermeye başlanmış olup, halen Köprübaşı İlçesinde bulunan bağlı poliklinik dahil 24 Diş Hekimi ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Lidyacan Diyaliz Merkezi
2004 yılında ÇESAV Diyaliz Merkezi olarak kurulan klinik, 2006 yılında CAN Diyaliz Hizmetleri Grubuna katılmıştır.
Özel Medigüneş Hastanesi
2010 yılında faaliyetine başlayan Salihli Özel Medigüneş Hastanesi, ileri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli bir uzman hekim kadrosuyla halkın kullanımına sunmaktadır.
Kiraz Devlet Hastanesi
Kiraz Devlet Hastanesi
28 km. uzaklıkta
Kiraz Devlet Hastanesinde Genel Cerrahi, Dahiliye, Kadın Doğum, Çocuk Hastalıkları, Ortopedi, Diş Hekimi, Kulak Burun Boğaz ve Göz uzmanlık dalları ile hizmet verilmektedir.
Ödemiş Devlet Hastanesi
Ödemiş Devlet Hastanesi
31 km. uzaklıkta
Ödemiş Devlet Hastanesi Sağlık Bakanlığı tarafından 2018'de hizmete açılan 32 bin metrekare alana sahip toplam 300 yataklı modern hastane binası ile hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉