Özel Sidre Gülbahçesi Diyaliz Merkezi

Özel Sidre Gülbahçesi Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Sidre Gülbahçesi Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Isparta
İlçe:Merkez
Adres:Sanayi Mah. 3306 Sk. No:1
Telefon:0 (246) 212-0046
37.78734830.563594

Kurum Hakkında

Özel Gülbahçesi Diyaliz Merkezi şubelerini birleştirerek sizlere daha kaliteli hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır. 38 + 2 HD Makina Sayısıyla Sidre'de öncü, yeniliklere önder bir hemodiyaliz merkeziyiz.

Gülbahçesi Diyaliz Merkezi'nin temel yaklaşımı önce insan'dır. Sidre Diyaliz ailesine dahil olan diyaliz hastalarının yaşamdan kopmadan, yaşama sevinçleri körelmeden, üretkenlikleri ve hayata devam etmeleri sağlanmaktadır.

Gülbahçesi Diyaliz, hijyen koşullarının sağlanması konusundaki titiz yaklaşımıyla diyaliz hastalarına güvenlik hissi veren modern tesislere sahiptir. Gülbahçesi Diyaliz ailesine mensup olan tüm hastalar tıbbın standartlarına uygun şekilde, aynı kalitede tedavi görmektedir. Isıtma ve soğutma özellikli klimalı odalarımız, klimalı hasta minibüs servisi, kulaklıklı ve digital uydu sistemli lcd televizyonlarımız, müzik, internet erişimi, hafif yiyecek ve içecek servisimizle sizler için çalışıyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Sidre Gülbahçesi Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sidre Gülbahçesi Diyaliz Merkezi, Isparta şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Reyhan Ahmet Kahyaoğlu
Reyhan Ahmet Kahyaoğlu · 3 Ağustos 2016

Şu diyalizi tekrardan açın lütfen ya

Özel Sidre Gülbahçesi Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Sidre Gülbahçesi Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sidre Gülbahçesi Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
550 metre uzaklıkta
Sanayi Mahallesi 142. Cad. No:72/A
Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi
560 metre uzaklıkta
Davraz Mah. 104. Cadde 81/A Eğirdir Yolu Üzeri
Isparta Şehir Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Sanayi Mah. 104. Cadde No:51
Isparta Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
İstanbul Cd. Eski Sanayi Mahallesi Altın Sk. No:16
Davraz Yaşam Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Pirimehmet Mahallesi 1724 Sokak No:1
Meddem Hastanesi
2.7 km. uzaklıkta
Süleyman Demirel Bulvarı No:179