Özel Siirt İbn-i Sina Hastanesi

Özel Siirt İbn-i Sina Hastanesi
Kurum Adı:Özel Siirt İbn-i Sina Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Siirt
İlçe:Merkez
Adres:Bahçelievler Mah. Güreş Cad No:157
Telefon:0 (484) 223-9999
Web Sitesi:www.siirtozelibnisinahastanesi.cHata Bildir
37.93380141.940473

Kurum Hakkında

Özel Siirt İbn-i Sina Hastanesi, Siirt şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel İbn-i Sina Hastanesi teknolojik alt yapısı ve alanında uzman hekimleriyle Siirtlilere hizmet vermektedir. İbn-i Sina Hastanesi uluslararası standartlarda hizmet veren, teknolojiyi yakından takip eden, iletişim araçlarını efektif kullanan ve bu doğrultuda sistemler geliştiren, hasta memnuniyetini ve hasta konforunu daima ön planda tutan, çalışan yönetici ve tıbbi kadrosuyla first quality sınıfı olmayı son derece hak eden modern bir hastanedir.

Tam donanımlı İbn-i Sina Hastanesinde, ameliyathane, kadın doğum poliklinikleri, çocuk hastalıkları poliklinikleri, göz polikliniği, üroloji, Noroloji, Dahiliye, Beyin Cerrahi, Oropedi, laboratuar, bilgisayarlı tomografi, monografi, röntgen cihazı, kemik dansitometre cihazı, fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü, yenidoğan yoğun bakım üniteleri, yoğun bakım üniteleri, kadın doğum bölümü gibi hastalıkların tedavi edileceği cihazlar hastanede bulunuyor.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Siirt İbn-i Sina Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Kuzey Yıldız
Siirt İbni Sina Hastahanesi kadar berbat bir hastahane görmedim. Hastayla iletişimleri berbat hijyen temizlik sıfır aklı olan gelmez buraya geldiğime bin pişman oldum...
Ibrahim Yilmaz
★★★★★
Osmaniyedeki İbni Sina hastanesini bildiğim için bu hastaneyi Siirtde de tercih ediyorum.

Özel Siirt İbn-i Sina Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Özel Siirt İbn-i Sina Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Asema Hospital
Özel Asema Hospital
260 metre uzaklıkta
Daha önce Özel Siirt Hastanesi olarak hizmet veren kurum yönetim değişikliğinin ardından Asema Hospital olarak Siirt halkına hizmet sunmaya devam etmektedir.
Özel Siirt Hayat Hastanesi
Özel Siirt Hayat Hastanesi
648 metre uzaklıkta
2005 yılında hizmete giren Özel Siirt Hayat Hastanesi her geçen gün gelişen kadrosu ve teknolojik altyapısı ile Siirt halıkna hizmet vermektedir.
Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 110 poliklinik odası, 19 genel yoğun bakım, 22 yeni doğan yoğun bakım ünitesi, 2 doğum salonu, 10 ameliyat odası ile dünya standartlarında hizmet vermektedir.
Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni binasında modern donanımı, son teknolojik aletleri ve 20 ünite standart kapasite ile Siirtlilere hizmet vermektedir.
Kurtalan Devlet Hastanesi
Kurtalan Devlet Hastanesi
21 km. uzaklıkta
100 yataklı Kurtalan Devlet Hastanesi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarında yeni binasında hizmet vermektedir.
Baykan Devlet Hastanesi
Baykan Devlet Hastanesi
29 km. uzaklıkta
Baykan Devlet Hastanesi il merkezine 45 km. uzaklıkta, uluslararası işlek bir yol üzerinde kurulmuş olup, sadece Baykan ilçe ve çevresine değil, Bitlis’in yakın ilçe ve köylerine de hizmet vermektedir.
Eruh Devlet Hastanesi
Eruh Devlet Hastanesi
29 km. uzaklıkta
Eruh Devlet Hastanesi yeni binası 30 yatak kapasiteli olarak 2018 yılında hizmete girmiş, Emniyet Amirliği yanında modern tıbbi, teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet sunmaktadır.
Dargeçit İlçe Hastanesi
Dargeçit İlçe Hastanesi
48 km. uzaklıkta
Dargeçit Devlet Hastanesi 25 yatağa sahip ilçe entegre hastanesinde 11 pratisyen hekim, 2 uzman hekim (Dahiliye ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı), 8 aile hekimi, 9 ebe, 3 diş hekimi, 24 hemşire, 6 tane de aile sağlığı elemanı ile hizm
Kozluk Devlet Hastanesi
Kozluk Devlet Hastanesi
49 km. uzaklıkta
Kozluk Devlet Hastanesi olarak; tecrübeli ve uzman kadrosundan aldığı güçle modern tıbbın imkanlarını kullanarak mümkün olan en iyi sağlık hizmetini halkımıza sunma gayreti içindeyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Siirt İbn-i Sina Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉