Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Siirt
İlçe:Merkez
Adres:Kooperatif Mahallesi, Trafik Bölge Müdürlüğü Arkası
Telefon:0 (484) 223-6161
37.94010941.927731

Kurum Hakkında

Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni binasında modern donanımı ve son teknolojik aletlerle Siirtlilere hizmet vermektedir. Hastanemiz, hafta içi gece 12 ye kadar, hafta sonu ise 10:00-18:00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Günlük ortalama 350-400 hastanın muayene olduğunu ve aylık 6500-7000 hasta kapasiteli, 44 diş hekiminin çalışabileceği merkezde 20 ünite standart kapasite ile hizmet verilmektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Siirt şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuSiirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ruken Aydin · 13 Şubat 2018

Berbat doktorlar hiçbisi bilmiyorlar ve bilmedikleri için ilgilenmiyorlar bazı doktorlar hariç tabi

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Siirt Devlet Hastanesi

870 metre uzaklıkta

Yeni Mahalle Güreş Cd. KYK Yurdu Yanı

Asema Hospital

1.1 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Arif Yaşar Cad. No:1

Siirt İbn-i Sina Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Güreş Cad No:157

Siirt Hayat Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:32

Kurtalan Devlet Hastanesi

19.9 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mh. Recep Tayyip Erdoğan Blv. N:112

Baykan Devlet Hastanesi

27.7 km. uzaklıkta

Karşıyaka Mahallesi Baykan Lisesi Yanı