Siirt Hastaneleri
Siirt

Siirt ilinde toplam 9 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 4 Devlet Hastanesi, 3 Özel Hastane, 1 Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bulunmaktadır.

Siirt sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Siirt merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Siirt İlçe Hastaneleri

Siirt Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Eğitim ve Araştırma Hastanesi · / Siirt
Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 110 poliklinik odası, 19 genel yoğun bakım, 22 yeni doğan yoğun bakım ünitesi, 2 doğum salonu, 10 ameliyat odası ile dünya standartlarında hizmet vermektedir.
Özel Hastane
Özel Siirt İbn-i Sina Hastanesi
Özel Hastane · / Siirt
Özel Siirt İbn-i Sina Hastanesi son teknolojik cihazlarla donatılmış binasında deneyimli hekim ve hemşire kadrosuyla, uluslararası standarlarda sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Asema Hospital
Özel Hastane · / Siirt
Daha önce Özel Siirt Hastanesi olarak hizmet veren kurum yönetim değişikliğinin ardından Asema Hospital olarak Siirt halkına hizmet sunmaya devam etmektedir.
Özel Siirt Hayat Hastanesi
Özel Hastane · / Siirt
2005 yılında hizmete giren Özel Siirt Hayat Hastanesi her geçen gün gelişen kadrosu ve teknolojik altyapısı ile Siirt halıkna hizmet vermektedir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Siirt
Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni binasında modern donanımı, son teknolojik aletleri ve 20 ünite standart kapasite ile Siirtlilere hizmet vermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Siirt Hayat Hastanesi
2005 yılında hizmete giren Özel Siirt Hayat Hastanesi her geçen gün gelişen kadrosu ve teknolojik altyapısı ile Siirt halıkna hizmet vermektedir....
Özel Siirt İbn-i Sina Hastanesi
Özel Siirt İbn-i Sina Hastanesi son teknolojik cihazlarla donatılmış binasında deneyimli hekim ve hemşire kadrosuyla, uluslararası standarlarda s...
Özel Asema Hospital
Daha önce Özel Siirt Hastanesi olarak hizmet veren kurum yönetim değişikliğinin ardından Asema Hospital olarak Siirt halkına hizmet sunmaya devam...
Baykan Devlet Hastanesi
Baykan Devlet Hastanesi il merkezine 45 km. uzaklıkta, uluslararası işlek bir yol üzerinde kurulmuş olup, sadece Baykan ilçe ve çevresine değil, ...
Yorum ve Şikayetler
Naci Erkoyuncu
Naci Erkoyuncu · 22 Şubat 2022
Hastane hekimleri burnundan kıl aldırmıyor, muayenede hastayı dinlemiyor bile yazık en erken randevu 1 hafta tahlil...
Yağız Poyraz
Yağız Poyraz · 27 Mart 2020
Madem telefona cevap vermiyorsunuz niye telefonu oraya bırakıyorsunuz?...
Ruken Aydin
Ruken Aydin · 13 Şubat 2018
Berbat doktorlar hiçbisi bilmiyorlar ve bilmedikleri için ilgilenmiyorlar bazı doktorlar hariç tabi....