Özel Söke Diyaliz Merkezi

Özel Söke Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Söke Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Söke
Adres:Cumhuriyet Mah. Akeller Cd. No:66
Telefon:0 (256) 518-0088
37.74437727.414914

Kurum Hakkında

Söke diyaliz merkezi bir Halikarnas diyaliz gurup kliniği olup, 2002 yılından bu yana Söke, Kuşadası, Didim ve çevre beldelere hemodiyaliz hizmeti vermektedir, 2010 yılından bu yana müstakil, tamamen diyaliz hizmetine yönelik yeni binasında 30+1 yedek fresenius marka cihaz ile iki dönüm arazisinde bin metrekare kapalı kullanım alanı ile diyaliz hastalarına hizmet sunmaktadır.

Kuşadasına yirmi kilometre uzakta olan merkez, bir çok tatil beldesinin ulaşım güzergahı üzerinde olup kurulduğundan bu yana tatil diyalizi ile ilgili kadrosu ve araçları ile çevreden hastaların servislerini sağlama deneyimi edinmiştir.

Diyaliz esnasında sağlık hizmeti yanı sıra, hastalarımız, aperatif yiyecek içecek hizmeti, wi-fi, kapalı devre tv sistemi ve önceden bildirildiği halde kendi ülke televizyonlarını izleme imkanlarına sahiptirler.

Diyaliz merkezimiz hastalarımıza bir süre önce bildirilmesi halinde, single needle, uzun gece diyalizi, gibi farklı uygulamaları gerçekleştirme deneyimine sahiptir. Merkezimiz yüksek kapasiteli duble reverze osmoz su sistemine sahip olup herhangi bir elektrik kesintisinde yüzeli KW, otomatik jeneratör sistemi tarafından desteklenmektedir. Kullandığımız servis araçları Renault master ve Fort transit marka araçlar olup her biri, ondört artı bir kapasitededir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Acil
  • Hemodiyaliz

Özel Söke Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Söke Diyaliz Merkezi, Aydın ili Söke ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Turgut Eyeci
Turgut Eyeci · 25 Temmuz 2017

Ben Turgut Eyeci, benim canım memleketimde böyle avrupa ayarında bir diyaliz merkezi kurdugunuzdan dolayı sizlere canı gönülden şükranlarımı sunar ve teşekkür ederim inşallah en yakın zamanda görüşmek üzere selamlarımla.

Özel Söke Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Söke Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Söke Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Egemed Hastanesı
380 metre uzaklıkta
Yenicami Mah. Nihat Aşkın Cad. No:7 Söke
Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Atatürk Mahallesi. Baygür Sokak. No:1
Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Faik Kocagöz Cd. Köyaltı Mevkii No:16
Adagöz Tıp Merkezi
18 km. uzaklıkta
Hacıfeyzullah Mah. Koçtaş Yolu Sok. No:8
Kuşadası Hastanesi
18.2 km. uzaklıkta
Türkmen Mah. Ant Sok. No:17
Egemed Saydam Tıp Merkezi
18.5 km. uzaklıkta
Türkmen Mah. Tunay Sok. Prestij Konakları A Blok No:1
Gözde Kuşadası Hastanesi
18.9 km. uzaklıkta
Türkmen Mah. Rıza Saraç Cad. No:1