Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Turgutlu
Adres:Selvilitepe Mh. Av. Raşit Akan Sk No:26
Telefon:0 (236) 312-3030
38.48953427.705973

Kurum Hakkında

2008 yılında Turgutlu'da ilk özel sağlık kuruluşu olarak OP. Dr. Mustafa Kemal Nas tarafından göz hastalıkları konusunda hizmet vermek üzere Özel Turgutlu Göz Dal Merkezi adıyla kurulan şirketimiz, değişen ve gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda 2012 yılında büyüme kararı almıştır.

Turgutlu ve yakın çevresine Göz hastalıklarında sunduğu kaliteli ve çağdaş sağlık hizmetini farklı branşlarda da verebilmek için öz kaynaklarını kullanarak Yeni binasını İzmir – Ankara asfaltı üzerindeki 1080 m2 arsaya 7 katlı olarak inşa ederek, 2300m kare kapalı alanı, iki modern tam donanımlı ameliyathanesi özel otoparkı ve modern tam donanımlı poliklinikleri ile hem bölgede hem de yakın çevredeki hastalara, Göz hastalıklarının yanı sıra, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Anestezi ve Reanimasyon, İç Hastalıkları (Dahiliye) polikliniklerini bünyesine katarak 2015 Mayıs ayında yeni binasında A tipi Cerrahi ve Lazer merkezi olarak, Turgutlu Odak Tıp Merkezin adıyla hizmete başlamıştır.

Yatırımlarını "Halka Hizmet" anlayışını doğrultusunda sürdüren Odak Tıp Merkezi yakın gelecekte farklı polikliniklerin yanı sıra, Diş, Medikal Estetik (saç ekimi) gibi ihtiyaçları gidermek için gelişmelerini ve hizmetlerini sürdürecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi, Manisa ili Turgutlu ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Subaşı Mahallesi Son Sokak No:18/1

Turgutlu Devlet Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Subaşı Mah. Son Sk. No:18

Renalege Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Ankara-İzmir Asfalt Yolu Üzeri No:155

Egeumut Hastanesi

2.2 km. uzaklıkta

Yıldırım Mh. Gar Sk. No:38 Turgutlu

Manisa Şehir Hastanesi

25.3 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Mh. 132. Sokak No:15

Kemalpaşa Devlet Hastanesi

26.4 km. uzaklıkta

Kırovası Küme Bulvarı 8 Eylül Mahallesi 81/1 Sok.

Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

26.9 km. uzaklıkta

Şehitler Mh. 814 Sk. No:28