Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Turgutlu
Adres:Selvilitepe Mh. Av. Raşit Akan Sk No:26
Telefon:0 (236) 312-3030
Web Sitesi:www.turgutluodaktip.com.trHata Bildir
38.48953427.705973

Kurum Hakkında

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi, Manisa ili Turgutlu ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2008 yılında Turgutlu'da ilk özel sağlık kuruluşu olarak OP. Dr. Mustafa Kemal Nas tarafından göz hastalıkları konusunda hizmet vermek üzere Özel Turgutlu Göz Dal Merkezi adıyla kurulan şirketimiz, değişen ve gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda 2012 yılında büyüme kararı almıştır.

Turgutlu ve yakın çevresine Göz hastalıklarında sunduğu kaliteli ve çağdaş sağlık hizmetini farklı branşlarda da verebilmek için öz kaynaklarını kullanarak Yeni binasını İzmir – Ankara asfaltı üzerindeki 1080 m2 arsaya 7 katlı olarak inşa ederek, 2300m kare kapalı alanı, iki modern tam donanımlı ameliyathanesi özel otoparkı ve modern tam donanımlı poliklinikleri ile hem bölgede hem de yakın çevredeki hastalara, Göz hastalıklarının yanı sıra, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Anestezi ve Reanimasyon, İç Hastalıkları (Dahiliye) polikliniklerini bünyesine katarak 2015 Mayıs ayında yeni binasında A tipi Cerrahi ve Lazer merkezi olarak, Turgutlu Odak Tıp Merkezin adıyla hizmete başlamıştır.

Yatırımlarını "Halka Hizmet" anlayışını doğrultusunda sürdüren Odak Tıp Merkezi yakın gelecekte farklı polikliniklerin yanı sıra, Diş, Medikal Estetik (saç ekimi) gibi ihtiyaçları gidermek için gelişmelerini ve hizmetlerini sürdürecektir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Turgutlu Ağız ve Diş Merkezi 2014 yılında yeni binasında 20 üniteyle başta Turgutlu olmak üzere çevredeki il ve ilçelerdeki hastalara hizmet vermektedir.
Turgutlu Devlet Hastanesi
Turgutlu Devlet Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Turgutlu Devlet Hastanesi 300 yataklı olarak tescil edilmiş olup, güçlü ve özverili çalışma kadromuz ile Turgutlu ve bölge halkına sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Renalege Diyaliz Merkezi
Özel Renalege Diyaliz Merkezinde modern teknoloji, kapsamlı güvenlik, uzman diyaliz kadromuz ile yüksek kalite standartlarında hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel Egeumut Hastanesi
Özel Egeumut Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Radyoloji ve Laboratuvar birimlerinin de içinde bulunduğu Özel Egeumut Hastanesi, 13 farklı branşta 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.
Manisa Şehir Hastanesi
Manisa Şehir Hastanesi
25 km. uzaklıkta
Türkiyenin 7. şehir hastanesi olan 558 yataklı Manisa Şehir Hastanesi Ekim 2018 tarihinde hizmete açılmıştır. 78 bin metrekare kapalı alana sahip olan Manisa Şehir Hastanesi bünyesinde bütün branşlar bulunuyor.
Kemalpaşa Devlet Hastanesi
Kemalpaşa Devlet Hastanesi
26 km. uzaklıkta
2010 yılında açılan 50 yataklı Kemalpaşa Devlet Hastanesi 2 ameliyathane, 1 doğumhane servisi ve 23 poliklinik ile hizmet vermektedir.
Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi erişkin psikiyatrisi, çocuk ve ergen psikiyatrisi, aile hekimliği, diş polikliniği ve nöroloji polikliniği ile Manisa ve civar illerin hastalarına hizmet vermektedir.
Özel Borfiz Kemalpaşa Fizik Tedavi Tıp Merkezi
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Kemalpaşa şubesinde en modern fizik tedavi cihazlarıyla ve deneyimli fizyoterapistler aracılığıyla hizmet sunulmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉