Özel Umut Diyaliz Merkezi

Özel Umut Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Umut Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Battalgazi Mah. Bahçıvan Sok. No:12/B
Telefon:0 (352) 437-9292
Web Sitesi:umutdiyaliz.com.trHata Bildir
38.71352735.473226

Kurum Hakkında

Umut Tedavi Hizmetleri (Umut Diyaliz) olarak sizlere 2006 yılından itibaren Kayseri’de güçlü ve güvenilir kadrosuyla hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimizde 2 Hekim, 1 Uzman Dr., 1 Diyetisyenimiz bulunmaktadır. Hastalarımız için son derece rahat yataklar, yataklara monte televizyonlar ve kulaklıklar mevcuttur. Salonumuz klimalıdır. Merkezimizde var olan jeneratör sistemi sayesinde hizmetlerimiz elektrik kesintisinden etkilenmemektedir. Hastalarımıza ikram edilen yiyecekler gerekli tıbbi kurallara uygun düzenleniyor. Diyetisyen tüm hastaların rutin kontrollerini yapıyor, kilo alımlarını ve beslenmelerini düzenli olarak izliyor.

Hasta ve yakınlarına yiyecek ikramı yapılmaktadır. Hasta yakınları için ferah bekleme salonu, LCD televizyon bulunmaktadır. Merkezimizde hijyen koşullarına önem verilmekte ve hastaların her türlü sorunlarıyla yakından ilgilenilmektedir. Güler yüzlü ve konusunda deneyimli sağlık personelimiz hastalarımıza her konuda yardımcı olmaktadır. Hastalarımıza uzman hekim gözetiminde tedavi uygulanmaktadır.

Yürümeyen hastalarımız için sedye, sandalye ile hizmet verilmektedir. Hastalarımız servis aracı ile evlerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar servis aracılığı ile evlerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar servis aracılığıyla güvenle evlerine ulaştırılmaktadır.

Merkezimizde B.Braun marka 18 adet ve 16 Adet Fresenius hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır. Hepatit B ve C hastaları için ayrı cihaz kullanılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Umut Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Umut Diyaliz Merkezi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Umut Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Umut Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Umut Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Umut Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Lifos Diyaliz Merkezi
280 metre uzaklıkta
Küçükali Mah. Kartal Bulv. Senozan Sitesi No:119
Dünyam Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Hastane Caddesi Kenarcık Sok No:10
DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:30 (Tekden Hastanesi Yanı)
Kayseri Tekden Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Gevher Nesibe Mah. Gür Sok. No:4
Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Kılıçkaya Cad. No:10
Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Gevhernesibe Mh., Atatürk Blv.
Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Atatürk Bulv. Hastane Caddesi No:44