Özel DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Atatürk Bulvarı No:30 (Tekden Hastanesi Yanı)
Telefon:0 (352) 221-0077
Web Sitesi:www.dentalpark.com.trHata Bildir
38.72305435.481723

Kurum Hakkında

2008 yılında hastane caddesinde hizmete açılan DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi en kısa zamanda gönüllerde umduğu yeri bulmuş ve şuan Kayseri ve çevre illere hitap eder bir konuma gelmiştir. Bu hizmet yolculuğunda bizleri Yalnız bırakmayan tüm dost ve hastalarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.

Deneyimli, uzman, güler yüzlü, dinamik kadromuz ve çağdaş donanımlarımızla Kayseri'nin merkezinde ulaşım açısından vatandaşımızın kolaylıkla ulaşabileceği bir yerde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Merkezimiz "özgürce gülümsetmek" anlayışı ile yapılandırılmış, her an kullanıma hazır tam donanımlı ameliyathanesi, oral diagnoz (ağız ve diş muayenesi), periodontoloji(dişeti hastalıkları), ortodonti (çapraşık diş tedavisi), endodonti (kanal tedavisi), protez, ağız-diş-çene cerrahisi, implantoloji, pedodonti (çocuk diş hekimliği) ve görüntüleme üniteleri ile hastalarına hizmet vermektedir.

Özel DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Üzeyir Karabacak
★★★
SGK dan faydalanma biliyorsunuz hastane bizde bilgi alabilirmiyim

Özel DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kayseri Tekden Hastanesi
60 metre uzaklıkta
Gevher Nesibe Mah. Gür Sok. No:4
Dünyam Hastanesi
130 metre uzaklıkta
Hastane Caddesi Kenarcık Sok No:10
Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi
160 metre uzaklıkta
Gevhernesibe Mh., Atatürk Blv.
Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
190 metre uzaklıkta
Atatürk Bulv. Hastane Caddesi No:44
Kayseri Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
370 metre uzaklıkta
Gevher Nesibe Mah. Atatürk Cad. No:84
System Hospital
370 metre uzaklıkta
Gevher Nesibe Mh. Gök Geçidi No:15