Özel Dünyam Hastanesi

Özel Dünyam Hastanesi
Kurum Adı:Özel Dünyam Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Hastane Caddesi Kenarcık Sok No:10
Telefon:0 (352) 207-7777
Web Sitesi:www.dunyamhastanesi.comHata Bildir
38.72294435.480215

Kurum Hakkında

Özel Dünyam Hastanesi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Modern Dünya Hastanesi, Hastaneler caddesinde Anadolu'nun en büyük, en donanımlı, kadro bakımından en zengin özel hastanesi olarak kuruldu ve 25 Ocak 2011 tarihinde hasta kabulüne başladı.

20000 m2 kapalı alanı ve 200 odası bulunan, geniş otopark alanlarına sahip Modern Dünya Hastanesi, bu kapasite ve kadrosuyla Kayseri ve civar illerin tamamına hizmet sunabilecek durumdadır. Hastanenin zemin katı acil servis olarak planlanmıştır. Her türlü acil hastalıklar, travmalar, kalp krizleri, akut hastalıklar için günün 24 saatinde acil ve hayat kurtarıcı müdahaleler kısa sürede yapılabilmekte, görevli doktorlar sadece Dünya Hastanesi'nde çalıştıklarından bekleme olmamaktadır.

İlk 4 kat poliklinikler olarak düzenlenmiştir. Bu katlarda 50yi aşkın uzman hekim muayenelerini yapmakta ve bu doktorların birçoğu profesör ve doçentlerden oluşmaktadır.

Polikliniklerde hekim kalitesiyle birlikte, teknolojinin en son imkânları kullanılarak, hastalara en kısa zamanda en doğru teşhis konulmaktadır. Doktorlarımızın teşhislerine yardımcı olması bakımından yine en modern ve hatayı sıfıra indiren laboratuarlarda ve görüntüleme merkezinde her türlü tahlil ce çekimler kısa sürede yapılabilmekte, artık sonuçlar günlerce beklenmemektedir.

1. 5 teslalık EMAR cihazı, bilgisayarlı Tomografi, Ultrasonografi, Mamografi, Kemikdanstometri gibi aletlerle hem teşhiste çok büyük bir zaman tasarrufu ve doğru bilgi elde edilmekte, hem de tedavi amaçlı girişimler yapılabilmektedir.

Hastanemizde biri kalp ameliyathanesi olmak üzere 9 genel ameliyathane ve 1 lokal müdahale odası ile büyük küçük her türlü cerrahi müdahaleler, steril şekilde yapılmaktadır. Son teknoloji ile dizayn edilmiş ameliyathanelerde yapılan operasyonların sonunda ihtiyaç duyulan vakalar yoğun bakımlara alınmaktadır. Kardiyovasküler yoğun bakım, cerrahi yoğun bakımı ve yeni doğan yoğun bakımı olarak tanzim edilen bu ünitelerde yine riskli vakalar takip edilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Dünyam Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Tıbbi Onkoloji
 • Çocuk Alerjisi
 • Algoloji
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özlem Sahan
Ben ailevi akdeniz ateşi yani tıp dilinde fmf hastasıyım dün gece 01 30 sularında dünyam hastanesinin aciline acılar içinde kıvranarak gittim evden aceleyle çıktığım için yanıma cüzdanımı almamışım acil hekimi muayene sonunda serum takılması için hasta kabulden kayıt için evrağımı gönderdi işlemi yapmak için 30 tl ücret istediler benim ayakta duracak halim yoktu yanımda cüzdanım yani param yok dedim siz işlemi yapın hatta kimliğimi bırakayım dedim kabul etmediler neticede ne işlem yapıldı nede serum takıldı 30 tl için ben hasta sancılı bir şekilde başka hastaneye gitmek zorunda kaldım lanet olsun dünyam hastanesine.
Laf Treni
★★★★★
Yahu psikolojik sorunu olanlar hastaneye kötü diyebilir ama biz daha dün oradaydık.. Hastane yeni yıl için süslenmiş püslenmiş, kızlar pitikareli cici cici giyinmiş. Herkesde bir mutluluk, insan hastalığını unutuyor be. Ayrıca bu site vasıtasıyla doktorum Aynur Simura teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Belki birgün okur buralara yazdıklarımı :) Ben kimmiyim Aynur hocam / Naciye Budak-Kayseri .. hepinize sevgiler saygılarrr..
Hanife Toklımay
★★★★★
Söylenenlerin aksine başarılı doktorların ve güleryüzlü çalışanların olduğu bir hastane bence. Kardeşimi her zaman Dr.Mehmet Medikoğlu'na götürürüz. Diyetisyen çok başarılı komşum Esma hanıma hayran. Elbette her büyük hastanede olabileceği gibi burdada vardır belki sorunlar ama haksızlık ta etmemek lazım. Kayseri'nin en güzel hastanelerinden biri
Serkan Dereci Dağlıca
★★★★★
Hizmette sınır olmayan, tüm tahlil ve tetkikleri aynı gün bitirebileceğiniz bana göre Kayserinin en büyük ve en güzel özel hastanesi Dünyam Hastanesi...
Yasin Süt
Bana bu hastaneyi çok övdüler ama söylendiği gibi değilmiş hastaya ilgi sıfır sanki bedava muayene ediyorlar.
Safak Akparlar
★★
Benim eşim 04/07/2012 günü Kayseri Dünya Hastanesinde sezaryen olarak doğum yaptı, sezaryene giderken benim eşim dahil iki hastayı ayını anda götürdüler, benim eşime ilk müdahale yapılacaktı onun için hazırlıklar yapılmış fakat diğer bayanın tansiyonunda problem olduğu için eşimi o halde beklemeye alıp diğer ameliyatı gerçekleştirmişler ve eşim tam 45 dk o soğuk ameliyat odasında beklemek zorunda kaldı, bu beklemenin etkisiyle akşam ve özellikle gece yarısı çok şiddetli ağrıları başlamış ve dayanacak hali kalmayınca görevlilere bilgi verilmiştir, gelen görevliler gece yarısında röntgen ve bazı tetkikler yapılmış olup ertesi sabahta bizi Göğüs hastalıkları ve Kalp doktoruna yönlendirmişlerdir. Bu işlemler bittikten sonra taburcu işlemlerini yaptırmak için gittiğimde bizden akşam ve sabah yapılan işlemlerin ücretlerini aldırlar, biz hastaneden çıkıp tekrar geri giriş yaptırmadık ki son yirmi dört saatte hastane içerisinde gerçekleşen olaylardır. Sadece ücretin birini kendi doktorumuz üstlenmiştir diğer geri kalanları kabul etmediğimi belirtmeme rağmen çeşitli bahaneler uydurmuşlardır. Siz hem 45 dakika ameliyat odasında soğukta bekletin, hem hasta edin, hem de doktor ve tahlil ücretlerini bizden alın, hiç yakışık alacak bir durum olmadığını belirtmek istiyorum. Bu arada hastane çalışanları da çok acemi hemşirelerin bir çoğu stajyer geri kalan kısmın ise yaş ortalaması ondokuz falandır. Kendi doktorumuz orda olmasa bir daha asla gitmeyiz Dünya Hastanesine, bu arada doktorumuz sayın İbrahim Demir beyefendiye doğum öncesi ve doğum sonrası ilgileri için teşekkür ederim. Şafak Akparlar

Özel Dünyam Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Dünyam Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 78 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Kayseri'nin merkezinde ulaşım açısından vatandaşımızın kolaylıkla ulaşabileceği bir yerde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.
Özel Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi
2014 yılında hizmet hayatına başlayan Kayseri Hospitadent 12 üniti ve 1 ameliyathanesi ile toplam 1500m2'lik bir alanda hizmete açılmıştır.
Özel Kayseri Tekden Hastanesi
Özel Kayseri Tekden Hastanesi
184 metre uzaklıkta
Özel Kayseri Tekden Hastanesi olarak arzumuz, kalp hastalıkları teşhis ve tedavisinde elde ettiğimiz Türkiye başarısını bütün branşlarda da yakalamaktır.
Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2006 yılında kurulan ve 2015 yılında yenilenerek Uzdent Hastane Caddesi ismiyle hizmetine devam eden şubemiz; 2'si uzman diş hekimi olmak üzere 14 diş hekimi ile Kayseri il merkezi Atatürk Bulvarı üzerinde faaliyet göstermektedir.
Özel Kayseri Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
İleri teknoloji ve teknik donanıma sahip olan, aynı anda 16 kişiye kadar tedavi imkanı verebilen basınç kabinlerimiz, kalite ve tıbbi etiği en ön planda tutan uzman tıbbi kadromuz ve ekibimizle sizleri hizmet verdiğimiz merkezleri
Özel System Hospital
Özel System Hospital
385 metre uzaklıkta
Kayserinin sağlıkta yükselen değeri System Hospital, ileri tıp teknolojimiz, branşında uzman kadrolarımız, tam donanımlı tanı ve tedavi ünitelerimizle kesintisiz sağlık hizmeti sunuyoruz.
Kayseri Devlet Hastanesi
Kayseri Devlet Hastanesi
445 metre uzaklıkta
Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesi (Çocuk Hastanesi, Geriatri, Seyyid Burhaneddin Binası, TRSM ve İldem Semt Polikliniği) 2018 yılından itibaren Kayseri Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Memorial Kayseri Hastanesi
Memorial Kayseri Hastanesi toplam 119 yatak kapasitesi, üstün teknolojik donanıma sahip 5 ameliyathanesi ile hasta ve hasta yakınlarına uluslararası standartlarda sağlık hizmetini, kalite ve konfor ile bir arada sunmaktadır.
Özel Almet Diyaliz Merkezi
Özel Almet Diyaliz Merkezi
670 metre uzaklıkta
Almet Diyaliz Merkezi 2001 yılında kurulmuştur. Şehir merkezindeki hastalarımızla birlikte, Kayseri'nin Develi, Bünyan, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, İncesu ilçeleri ile Yozgat ve Sivas’ ın belirli yerlerine servis hizmeti verilme
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Dünyam Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉