Özel Dünyam Hastanesi

Özel Dünyam Hastanesi
Kurum Adı:Özel Dünyam Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Hastane Caddesi Kenarcık Sok No:10
Telefon:0 (352) 207-7777
Web Sitesi:www.dunyamhastanesi.comHata Bildir
38.72294435.480215

Kurum Hakkında

Modern Dünya Hastanesi, Hastaneler caddesinde Anadolu'nun en büyük, en donanımlı, kadro bakımından en zengin özel hastanesi olarak kuruldu ve 25 Ocak 2011 tarihinde hasta kabulüne başladı.

20000 m2 kapalı alanı ve 200 odası bulunan, geniş otopark alanlarına sahip Modern Dünya Hastanesi, bu kapasite ve kadrosuyla Kayseri ve civar illerin tamamına hizmet sunabilecek durumdadır. Hastanenin zemin katı acil servis olarak planlanmıştır. Her türlü acil hastalıklar, travmalar, kalp krizleri, akut hastalıklar için günün 24 saatinde acil ve hayat kurtarıcı müdahaleler kısa sürede yapılabilmekte, görevli doktorlar sadece Dünya Hastanesi'nde çalıştıklarından bekleme olmamaktadır.

İlk 4 kat poliklinikler olarak düzenlenmiştir. Bu katlarda 50yi aşkın uzman hekim muayenelerini yapmakta ve bu doktorların birçoğu profesör ve doçentlerden oluşmaktadır.

Polikliniklerde hekim kalitesiyle birlikte, teknolojinin en son imkânları kullanılarak, hastalara en kısa zamanda en doğru teşhis konulmaktadır. Doktorlarımızın teşhislerine yardımcı olması bakımından yine en modern ve hatayı sıfıra indiren laboratuarlarda ve görüntüleme merkezinde her türlü tahlil ce çekimler kısa sürede yapılabilmekte, artık sonuçlar günlerce beklenmemektedir.

1. 5 teslalık EMAR cihazı, bilgisayarlı Tomografi, Ultrasonografi, Mamografi, Kemikdanstometri gibi aletlerle hem teşhiste çok büyük bir zaman tasarrufu ve doğru bilgi elde edilmekte, hem de tedavi amaçlı girişimler yapılabilmektedir.

Hastanemizde biri kalp ameliyathanesi olmak üzere 9 genel ameliyathane ve 1 lokal müdahale odası ile büyük küçük her türlü cerrahi müdahaleler, steril şekilde yapılmaktadır. Son teknoloji ile dizayn edilmiş ameliyathanelerde yapılan operasyonların sonunda ihtiyaç duyulan vakalar yoğun bakımlara alınmaktadır. Kardiyovasküler yoğun bakım, cerrahi yoğun bakımı ve yeni doğan yoğun bakımı olarak tanzim edilen bu ünitelerde yine riskli vakalar takip edilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Tıbbi Onkoloji
 • Çocuk Alerjisi
 • Algoloji
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Dünyam Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyam Hastanesi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özlem Sahan
Ben ailevi akdeniz ateşi yani tıp dilinde fmf hastasıyım dün gece 01 30 sularında dünyam hastanesinin aciline acılar içinde kıvranarak gittim evden aceleyle çıktığım için yanıma cüzdanımı almamışım acil hekimi muayene sonunda serum takılması için hasta kabulden kayıt için evrağımı gönderdi işlemi yapmak için 30 tl ücret istediler benim ayakta duracak halim yoktu yanımda cüzdanım yani param yok dedim siz işlemi yapın hatta kimliğimi bırakayım dedim kabul etmediler neticede ne işlem yapıldı nede serum takıldı 30 tl için ben hasta sancılı bir şekilde başka hastaneye gitmek zorunda kaldım lanet olsun dünyam hastanesine.
Laf Treni
★★★★★
Yahu psikolojik sorunu olanlar hastaneye kötü diyebilir ama biz daha dün oradaydık.. Hastane yeni yıl için süslenmiş püslenmiş, kızlar pitikareli cici cici giyinmiş. Herkesde bir mutluluk, insan hastalığını unutuyor be. Ayrıca bu site vasıtasıyla doktorum Aynur Simura teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Belki birgün okur buralara yazdıklarımı :) Ben kimmiyim Aynur hocam / Naciye Budak-Kayseri .. hepinize sevgiler saygılarrr..
Hanife Toklımay
★★★★★
Söylenenlerin aksine başarılı doktorların ve güleryüzlü çalışanların olduğu bir hastane bence. Kardeşimi her zaman Dr.Mehmet Medikoğlu'na götürürüz. Diyetisyen çok başarılı komşum Esma hanıma hayran. Elbette her büyük hastanede olabileceği gibi burdada vardır belki sorunlar ama haksızlık ta etmemek lazım. Kayseri'nin en güzel hastanelerinden biri
Serkan Dereci Dağlıca
★★★★★
Hizmette sınır olmayan, tüm tahlil ve tetkikleri aynı gün bitirebileceğiniz bana göre Kayserinin en büyük ve en güzel özel hastanesi Dünyam Hastanesi...
Yasin Süt
Bana bu hastaneyi çok övdüler ama söylendiği gibi değilmiş hastaya ilgi sıfır sanki bedava muayene ediyorlar.
Safak Akparlar
★★
Benim eşim 04/07/2012 günü Kayseri Dünya Hastanesinde sezaryen olarak doğum yaptı, sezaryene giderken benim eşim dahil iki hastayı ayını anda götürdüler, benim eşime ilk müdahale yapılacaktı onun için hazırlıklar yapılmış fakat diğer bayanın tansiyonunda problem olduğu için eşimi o halde beklemeye alıp diğer ameliyatı gerçekleştirmişler ve eşim tam 45 dk o soğuk ameliyat odasında beklemek zorunda kaldı, bu beklemenin etkisiyle akşam ve özellikle gece yarısı çok şiddetli ağrıları başlamış ve dayanacak hali kalmayınca görevlilere bilgi verilmiştir, gelen görevliler gece yarısında röntgen ve bazı tetkikler yapılmış olup ertesi sabahta bizi Göğüs hastalıkları ve Kalp doktoruna yönlendirmişlerdir. Bu işlemler bittikten sonra taburcu işlemlerini yaptırmak için gittiğimde bizden akşam ve sabah yapılan işlemlerin ücretlerini aldırlar, biz hastaneden çıkıp tekrar geri giriş yaptırmadık ki son yirmi dört saatte hastane içerisinde gerçekleşen olaylardır. Sadece ücretin birini kendi doktorumuz üstlenmiştir diğer geri kalanları kabul etmediğimi belirtmeme rağmen çeşitli bahaneler uydurmuşlardır. Siz hem 45 dakika ameliyat odasında soğukta bekletin, hem hasta edin, hem de doktor ve tahlil ücretlerini bizden alın, hiç yakışık alacak bir durum olmadığını belirtmek istiyorum. Bu arada hastane çalışanları da çok acemi hemşirelerin bir çoğu stajyer geri kalan kısmın ise yaş ortalaması ondokuz falandır. Kendi doktorumuz orda olmasa bir daha asla gitmeyiz Dünya Hastanesine, bu arada doktorumuz sayın İbrahim Demir beyefendiye doğum öncesi ve doğum sonrası ilgileri için teşekkür ederim. Şafak Akparlar

Özel Dünyam Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Dünyam Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 78 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dünyam Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
130 metre uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:30 (Tekden Hastanesi Yanı)
Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi
180 metre uzaklıkta
Gevhernesibe Mh., Atatürk Blv.
Kayseri Tekden Hastanesi
180 metre uzaklıkta
Gevher Nesibe Mah. Gür Sok. No:4
Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
210 metre uzaklıkta
Atatürk Bulv. Hastane Caddesi No:44
Kayseri Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
360 metre uzaklıkta
Gevher Nesibe Mah. Atatürk Cad. No:84
System Hospital
380 metre uzaklıkta
Gevher Nesibe Mh. Gök Geçidi No:15
Kayseri Devlet Hastanesi
440 metre uzaklıkta
Sanayi Mah. Atatürk Bulvarı Hastane Cad. No:87
Memorial Kayseri Hastanesi
640 metre uzaklıkta
Örnekevler Mah. Salih Avgun Paşa Cad. Temizel Sok. No:13