Özel Ursu Hastanesi

Özel Ursu Hastanesi
Kurum Adı:Özel Ursu Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Haliliye
Adres:Paşabağı Mahallesi, Şaniefendi Cad. No:169
Web Sitesi:www.ursuhastanesi.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.1550638.804467

Kurum Hakkında

Özel Ursu Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Bölge hastanesi olarak plananan ve yapımına Özel GTM Güven Tıp Merkezi koordinatörlüğünce 2010 yılının nisan ayında başlanan Özel Ursu Hastanesi (Medi-Gap) hasta kabul etmeye başladı. 8000 m2 kapalı alana kurulan 98 hasta yatağı, 24 yataklı yeni doğan ve erişkin yoğun bakım ünitesi, 4 adet son sistem cihaz donanımlı ameliyathane ile poliklinik, cerrahi ve yatarak tedavi hizmeti verecek şekilde düzenlenmiştir.

Türkiyede ilk olarak 0.5 tesla açık mr, digital mamografi, skopi, bilgisayarlı tomografi, 4 boyutlu ultrason, doopler, kuru sistem, biyokimya testleri, mikrobiyolojik ve patolojik tetkikler hızlı ve doğru olarak sonuçlandırmak amacı ile hastaların başka illere sevklerinin yapılmadan önce Özel Ursu Hastanesinde (Medi-Gap) tedavi edilmeleri sağlanmaktadır.

Hastanemizin bünyesinde kardiyoloji, kadın doğum, genel cerrah, göz hastalıkları, kulak burun boğaz, kalp damar cerrahi, üroloji, dahiliye, çocuk hastalıkları, ortopedi, radyoloji, göğüs hastalıkları, anestezi ve reanimasyon, diyetisyen, mikrobiyoloji uzmanı, enfeksiyon hastalıkları, nöroloji ve diş hastalıkları bulunmaktadır.

Acil hekimlerimizin eşliğinde 24 saat acil servis hizmeti verilmektedir. Güler yüzlü ve deneyimli sağlık personelleri ile halkımıza şifa dağıtmayı amaç edinen hastanemiz bölgedeki sağlık ihtiyacını gidermeyi hedeflemektedir.

600 araçlı açık ve kapalı otopark, kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti, hasta bilgilendirme ve eğitim amaçlı 104 kişilik konferans salonu, hastalığa özel diyet mutfağı ile hizmete başlamıştır.

Özel Ursu Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ursu Hastanesi, Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ursu Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ursu Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Ursu Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ursu Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Edessa Hastanesi
640 metre uzaklıkta
Harran Üniversitesi Cad. No:49
ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Bamyasuyu Mah. Kösesuyu Sok. Çölkesen Apt. No:42/1
Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Divan Yolu Cad. Merve İşhanı Giriş Kat
Meydan Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Atatürk Mahallesi, Şht. Nusret Cd. No:9
Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Hastane Cad. (Eski Devlet Hastanesinin Yeri)
Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Bağlarbaşı Mah. Hastane Cad.
Şanmed Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Ertuğrul Gazi Mah. Yunus Emre Cad. No:78
Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Akabe Mahallesi SSK Cad. No:1