Özel Uzman Diyaliz Merkezi

Özel Uzman Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Uzman Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Barbaros Mah. Barbaros Cad. No:220 Batı Ataşehir
Telefon:0 (216) 315-9444
40.98949429.101993

Kurum Hakkında

Uzman Diyaliz Merkezimiz dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir. Tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibi ile özverili çalışmaktadır.

Diyaliz Merkezimiz Sabah 07:00 Akşam 21:00 Saatleri arasında hizmet Vermektedir. Merkezimizde toplam HD 26 Adet Fresenius 4008 S ve 2 adet Fresenius 4008 S DSP/OLL+LD hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Merkezimizde hasta biouyumlu sarf malzemeler kullanılmakta olup bu konuda kesinlikle hastalarımız için en iyi malzemeler tercih edilmektedir. Yine merkezimizde Aqua RD 30 Doublepass sistemli son teknoloji online su arıtma sistemi mevcuttur. Bu diyaliz tedavisinin alt yapısıdır ve en iyi sistemdir. SGK, SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı ve Özel Yurt İçi ve Yurt Dışı Sigortalar ile anlaşmamız Vardır.

4 adet klimalı hasta nakil servisi ile hastalarımıza rahatlık ve konforu sağlıyoruz. Hastalarımız ücretsiz olarak evlerinden alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Uluslar arası standartlardaki tecrübeli ve güler yüzlü ekibimizle hasta merkezli bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Hastalarımızın yaşam kalitesini artırmak, yaşam kalitelerini sağlıklı bireyler seviyesinde tutmak amacımızdır. Bu hizmet anlayışı ile bölgede ve ülkede referans bir sağlık kuruluşu olmak hedefimizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Uzman Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uzman Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Uzman Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Uzman Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Uzman Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Uzman Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

610 metre uzaklıkta

Barbaros Mah. Fesleğen Sk. No:7 Batı Ataşehir

Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi

670 metre uzaklıkta

Barbaros Mah. Ortabahar Sok. No:28

Memorial Ataşehir Hastanesi

700 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No:28-30

Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi

710 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No.36

Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

740 metre uzaklıkta

Atilla İlhan Cad. Efe Sok. No:10 Küçükbakkalköy

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi

780 metre uzaklıkta

Işıklar Cad. No:35/A

Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

780 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mh. Elmalı Sokak No:7