Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Bağlar
Adres:Selahattin Eyyübi Mah. Turgut Özal Blv. No:66/A
Telefon:0 (412) 237-8080
Web Sitesi:www.yardimedenfizik.comHata Bildir
37.93194740.198794

Kurum Hakkında

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi, Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi dünya standartlarına uygun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon B Tipi Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Amacımız modern ve geleneksel tıbbın gereklerine uygun olarak, en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarını ve rehabilitasyon yöntemlerini kullanarak hastalarımızı kaliteli hizmeti güler yüzle sunabilmektir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında, teknoloji ve gelişmiş tedavi sistemlerini takip ederek her zaman ileri gerçekleştiren, tedavilerin tüm aşamalarında başarıya ulaşan uzman kadromuzla, referans bir kurum olduk.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Fizyocenter FTR Tıp Merkezi
Diyarbakır'da faaliyet gösteren merkezlerimizde cerrahi müdahale öncesinde, sonrasında veya cerrahi müdahale gerektirmeyen durumlarda hastalarımızın hareket fonksiyonlarının en kısa sürede geri kazandırılması adına hizmet veriyoru
Özel Medoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
2014 yılında Diyarbakır’da hizmet vermeye başlayan Medoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nin ilk çok kişilik basınç odası olma özelliğini taşımaktadır.
Özel Sultan Hastanesi
Özel Sultan Hastanesi
506 metre uzaklıkta
Özel Sultan Hastanesi, Bağlar ilçesi Selahaddin Eyyubi Mahallesinde birçok farklı branşta uzman hekimiyle hizmet sunmaktadır.
Özel Genesis Hospital
Özel Genesis Hospital
671 metre uzaklıkta
2007 yılında faaliyete geçen özel Genesis Hospital, yaklaşık 6000m2 kapalı alanda 9 katı ile 12 branşta hizmet vermek üzere kurulmuştur.
Özel Memorial Diyarbakır Hastanesi
Özel Memorial Diyarbakır Hastanesi sadece Diyarbakır halkı değil; Batman, Mardin, Şanlıurfa, Adıyaman, Elazığ, Bingöl, Muş, Bitlis gibi yakın iller ve yurtdışından gelecek hastaların da son derece rahat şekilde ulaşabileceği bir k
Özel Zirve Diyaliz Merkezi
Tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hemşirelerimiz ve diğer sağlık çalışanlarımızdan oluşan kadromuz ve diyaliz tedavisinde ki tecrübemiz sayesinde hastalarımıza kaliteli hizmet vermekteyiz.
Özel Renal Diyaliz Merkezi
Özel Renal Diyaliz Merkezi hemodiyaliz hizmeti sunmakta olup hemodiyaliz cihazlarında bikarbonatlı su kullanmaktadır.
Özel Bağlar Hastanesi
Özel Bağlar Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Hastanemiz 4650 metrekarelik alan ile yaklaşık 110 araçlık park yeri ve 7 katlı Modern Hastane Binası ile Sağlıkta kalite anlayışı doğrultusunda hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉