Özel Yaşam Diyaliz Merkezi

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Yaşam Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Eskişehir
İlçe:Odunpazarı
Adres:Büyükdere Mh. Hilaller Sk. No:17
Telefon:0 (222) 239-3838
Web Sitesi:www.yasamdiyaliz.com.trHata Bildir
39.75422730.494010

Kurum Hakkında

Yaşam Diyaliz Merkezi 1998 yılında kurulmuştur, 6 Kasım 2004 tarihinden bu zamana kadar da yeni binamızda hastalarımıza kaliteli yaşam sağlamak amacı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Eskişehir'in en büyük Nefroloji kliniğinin bulunduğu Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine 5 dakikalık ulaşım mesafesindedir.

Merkez binamız dört katlı olup Hepatit B ve C’li hastalar için ayrı oda, makine ve personel, acil müdahale odası, labaratuvar, yemekhane, hasta ve yakınları için çay, kahve servisinin yapıldığı bekleme odası, hastalarımız için kulaklıklı TV, merkezi yayın müzik sistemi bulunmaktadır.

Merkezimizin makine kapasitesi 50 olup makinelerimiz Nikkiso ve Braun markadır. Ayrıca Eskişehir'de Endotoksin filtresine sahip tek diyaliz merkezidir. Althin 1000 SYS su sistemi ve hastalarımızın rahat ve güvenli transferi için klimalı dört adet Ford marka servis aracımız bulunmaktadır.

Merkezimiz bünyesinde 1 uzman, 2 diyaliz sorumlu hekimi, 9 hemşire, 1 diyet uzmanı, 5 yardımcı personel, 4 şoför, 1 sekreter ve 1 muhasebe şefi ile toplam 24 personel hastalarımıza en kaliteli hizmeti sunmak amacı ile hemodiyaliz alanında hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Yaşam Diyaliz Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Alparslan Geçer
Sorumsuzluk örneği bir yer. Bimer ve Cimere ayrıca İl Sağlık Müdürlüğüne gereken şikayetler tarafımdan yapıldı. Ayrıca gereği de yapılacak.

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
330 metre uzaklıkta
Büyükdere Mah. Osmangazi Meşelik Kampüsü
Prof. Dr. Servet Bilir Onkoloji Merkezi
540 metre uzaklıkta
Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü
Ümit Vişnelik Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Vişnelik Mh. Şehit Yusuf Turgut Sk. No:3 Odunpazarı
Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Akarbaşı Mh. Atatürk Bulvarı No:161
Eskişehir Anadolu Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55
Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Yenikent Mah. Piri Reis Cad. No:28