Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi

Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Ayazma Cd. Ferdağ Sk. No:11 Çağlayan
Telefon:0 (212) 224-7086
Web Sitesi:www.yenihuzurtipmerkezi.comHata Bildir
41.08195728.981862

Kurum Hakkında

Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 1989 yılında Çağlayan merkezde kurulmuş olan kliniğimiz daha sonra 1991 yılında şuan hizmet verdiğimiz binaya taşınmış. Poliklinik bünyesinde zaman içerisinde birçok hekim ve sağlık personeli hizmet vermiş ama dönemin şartları ve imkanları pek fazla gelişme imkanı sunamamıştı.

1998 yılında Dr. Ümit Demirci'nin poliklinikte çalışmaya başlamasıyla halkla önemli ve ciddi bir köprü kurulmuş ve halkın taleplerinde artış olmuştur. Bundan cesaret alarak hizmet kalitesinde artış sağlayacak birçok teknolojik alet cihaz ve teknik laboratuar yeniliklerini hizmete sunma imkanı oldu. Bu gelişmeler günlük poliklinik sayısını arttırmış ve büyümeyi zorunlu kılmıştır. Bunun üzerine 2007 yılında Dr. Cihangir Efe kadın hastalıkları ve doğum polikliniğini, Dr. Bayram Bağlar genel cerrahi polikliniğini, Dr. Can Özyıldız çocuk hastalıkları polikliniğini, Dr. Erol Arslan dahiliye polikliniğini bünyemizde kurup Dr. Ümit Demirci'nin mesul müdürlüğünde tıp merkezine dönüşerek halkımıza kaliteli güvenli 7 gün 24 saat deneyimli personeliyle hizmet vermeye başlamıştır.

Şu an aynı ekip Bağkur, Emekli Sandığı ve Sigortalı hastalarımıza aynı zamanda sağlık güvencesi olmayan vatandaşlarımıza sağlık hizmetini başarıyla ve şevkle sunmaya devam etmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • ESWL

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Suzan Öz
Berbat ötesi gece acile gittim gece oğlumu götürdüm. *** *** diye bir doktoru zor kaldırdılar bi de gelmiş çocuğumu muayene etmeye gözleri açılmıyor. 390 TL ücret ödedim haram olsun bidaha gitmem. Eve doktor geliyor 400 TL ye onlardan iyi çok sürmez yakındır batması.
Hüseyin Şahinkayasi
Aman uzak durun derim. Faciaaaa
Nur Güleş
Kadın doğuma aylarca para veriliyor hafta sonu ve geceleri hizmet verilmiyor. Ne doktor ne ebe her ikiside mesaide değil insanların güvenini sarsıyolar en zor durumda faydaları görülmüyor özel hastane bu.
Semra Yrv Şhin
★★★
Cihangir Efeye gidicem doğum için hayırlısı.
Sema Tarık Türer
★★★★★
Yeni Huzur Hastanesi ekibiyle tesadüfen yeni tanıştım. Güler yüzlü bir personel, öz verili dr. kadrosu, sempatik hemşireleri, hijyen son derece güzel klinik ortamı tebrik ediyorum tüm çalışan ekibe, başhekime ve değerli kurucusuna böyle bir hizmetten dolayı çok teşekkürler.
Rukiye Akdoğan
Kliniğinize geldim diş bölümüne doktormuş ne önlük ne muayene esnasında eldiven ne maske steril sıfır sözde özel klinik şaşırdım valla
Lokman Neriman Alper Akdaş
★★★★
Cildiye branşı da olsaydı çok güzel olurdu.
Savaş Canik
Gece acile gittim muayene ücreti istediler mecbur ödedim. Oysaki tüm hastanelerin acilleri ücretsizdir.
Nuray Eroğlu
★★★★★
Kadın doğum uzmanı Dr Cihangir Efe mükemmel bir doktor. İlk doğumumda Cihangir Dr gittim şimdi yine hamileyim. Cihangir hocayı hiç bir doktora değişmem.
Cemal Topcuoglu
★★★★★
Huzur Polikilinikden sayın Dr Cihangir Efe hizmetleriniz için teşekkür ederiz saygılarla.
Deniz Ersoy
★★★★★
Mutlu hocam, çocuk doktoru on numara. Kızımı doğduğundan beri götürüyorum. Cihangir hocam, kadın doğum uzmanı kendisi de güler yüzüyle, ilgi alakasıyla, 9 ay boyunca sağolsun çok yardımcı olmuştu. Doğumumu da yaptırmıştı, Ümit hocama da annem çok gitmiştir ve çok met eder. Bu 3 isim benim bildiklerim. Hepsinden Allah razı olsun. İşlerinde süperler...
Belemir Çiçek
★★★★★
Kardeşim hasta olduğunda hep oraya gidiyoruz. Dr. Mutlu Terzioğlu çok iyi doktor
Fevziye Murat Güneş
★★
24 saat açığız diyorsunuz telefonlara cevap vermiyorsunuz.
Coranga Liliya
★★
Benim evimin alt sokağında hastane ama hastanede kadın doğum hep erkek doktorlar. Kadın olsaydı çok iyi olurdu. Hastane yan sokağımda ama mecburen başka semtlere gitmek zorunda kalıyorum. Cildiye de yok. Yani hastane yeni o yüzden galiba baya bi eksikleri var.
Nuray Liv
★★★★★
Ben de Kağıthanede özel hastane açılmasına çok sevindim özellikle kadın doğum üzerine... Acaba doğum ve muayene ücretleri nedir paylaşırmısınız
Uğur Taşova Taşova
★★★
Arkadaşlar yeni yeriniz hayırlı olsun ama daha açılmadan eski yerin faaliyetini niye durdurdunuz. Sağlık sektöründe böyle zaafiyetleri tasvip etmiyorum iyi çalışmalar

Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 101 oy kullanılmış ve kurum hakkında 16 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi
Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi İstanbul Kağıthane İlçesinde 2002 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Kağıthane Kızılay Hastanesi
Kağıthane Kızılay Hastanesi
926 metre uzaklıkta
Kağıthane Kızılay Hastanesi, profesyonel kadrosuyla 10.000m2 kapalı alan içerisinde, 5 ameliyathane, 42 yataklı üçüncü düzey yetişkin ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi, 22’si suit olmak üzere toplam 75 yatağı ile hastalarına hizmet
Özel Şişli Florence Nightingale Hastanesi
Şişli Florence Nightingale Hastanesi 228 yatak, dahili Yoğun Yoğun Bakım Ünitesi, Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve 11 adet ameliyathane odası ile hizmet vermektedir.
Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesi
Grup Florence Nightingale Hastaneleri'nde uzun yıllar çalışmış hekimlerin görev yapacağı İstanbul Florence Nightingale Hastanesi'nde hemen her branşta sağlık hizmeti sunulmaktadır.
Özel Avicenna Gültepe Hastanesi
Özel Avicenna Gültepe Hastanesi ameliyathanesi, doğumhanesi, poliklinikleri ve yatan hasta servisleri, teşhis ve tanı bölümleriyle de 24 saat sağlık hizmeti vermektedir.
Özel Hilal Sağlık Kabini
İstanbul Kağıthane Hilal Sağlık Kabini ve Evde Sağlık Hizmetleri ile Hamidiye Mahallesi Ulucamii altında tecrübeli hemşirelerimizle siz değerli halkımıza hizmet etmekteyiz.
Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi
Sağlıkta güvenin adresi olmayı ve insana hizmeti, Hakk'a hizmet bilmeyi, temel ilke olarak kabul eden Türkiye Hastanesi, hizmet standardı çıtasını her gün biraz daha yükselterek ülkemizin önde gelen sağlık kurumları arasında yerin
Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi İstanbul ve çevre illere ağız ve diş sağlığı alanlarında hizmet vermekte olup Türkiye'nin en büyük diş hastanelerinden biridir.
Özel İstanbul Tıp Merkezi
Sağlık alanında yüksek kaliteyi etik kurallardan ödün vermeden ayaktan teşhis ve tedavi ile sunan İstanbul Tıp Merkezi, çalışmalarını; konusunda uzman kadrolarla, dürüst, güvenilir ve bilimsel ilkelere bağlı olarak, En üstün hizme
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉