Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Merkez Mh. Çoban Çeşme Cd. No:6 Kağıthane
Telefon:0 (212) 321-2929
Web Sitesi:metropoldiyaliz.comHata Bildir
41.08158928.972114

Kurum Hakkında

Merkezimiz İstanbul Kağıthane İlçesinde 2002 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz SGK (SSK, TC EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR) mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 32+2 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) - HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Gambro, Baxter-Tina ve Fresenius 4008 S, 4008 B Marka Hemodiyaliz cihazı ve Endotoksin Filitreli Protek Ro Aquadem marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu membran ve diyalizatlar kullanılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kağıthane Kızılay Hastanesi
160 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Çobançeşme Cad. Burcu Sok. No:9
Yeni Huzur Tıp Merkezi
820 metre uzaklıkta
Ayazma Cd. Ferdağ Sk. No:11 Çağlayan
Hilal Sağlık Kabini
1.3 km. uzaklıkta
Hamidiye Mah. Girne Cad. Baki Sok. No:2/A Ulucami Altı
Şişli Florence Nightingale Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Abide-i Hurriyet Cad. No:164
İstanbul Florence Nightingale Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Abide-i Hurriyet Cad. No:166
Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Gürsel Mah. Namzet Sok. No:1