Özel Hilal Sağlık Kabini

Özel Hilal Sağlık Kabini
Kurum Adı:Özel Hilal Sağlık Kabini
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Hamidiye Mah. Girne Cad. Baki Sok. No:2/A Ulucami Altı
Telefon:0 (212) 295-6500
Web Sitesi:ozelhilalsaglikkabini.comHata Bildir
41.09309928.971992

Kurum Hakkında

İstanbul Kağıthane Hilal Sağlık Kabini ve Evde Sağlık Hizmetleri ile Hamidiye Mahallesi Ulucamii altında tecrübeli hemşirelerimizle siz değerli halkımıza hizmet etmekteyiz. İstanbul’da açılmış olan firmamız, hem bu alanda kaliteli şekilde damar yolu, enjeksiyon, sonda takma - çıkarma, tansiyon takibi - ölçümü, sünnet, tüm tahliller, soğuk algınlığı, halsizlik için vitaminli serum takma, her türlü pansuman, dikiş atımı -alımı, tırnak çekimi, kulak yıkama, kulak delme, küpe takma, ağrı kesici iğne yapma v.b. hizmetlerle açık olup sabah 8:00 den gece 23:00 e kadar hizmet vermekteyiz.

Sunmuş olduğumuz hizmetler kurulduğumuz günden itibaren giderek artmaya devam etmiş ve bu alanda en profesyonel düzeyde hizmet sunabileceğimiz bir düzeye gelmiştir. İstanbul içerisinde sonda takma hizmeti ve tırnak çekimi hizmeti veren merkezimiz de evde bakım hizmetini de sizlere sunmaktayız. Kulak yıkama gibi duyma sinirlerinin aktif hale gelmesi konusunda önemli bir yere sahip olan bu hizmeti de sizlere sunmaktayız. Uzmanlar eşliğin de verilen bu hizmetimiz sayesinde daha sağlıklı ve daha iyi bir yaşam kalitesine kavuşabilirsiniz.

İstanbul içerisinde pansuman hizmeti veren ekiplerimiz, dikiş atma ve alma, kulak delme işlemi de yapmaktadır. Bu işlemler basit işlemler gibi görünseler de, dikkat titizlik ve steril ekipman gerektiren bir hizmettir. Bu nedenle kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak için tüm hizmetlerimizi büyük bir titizlik altında, dikkatli bir şekilde bu işte uzman kişiler tarafından yapmaktayız.

Evde bakım hizmeti veren firmamız istediğiniz hizmetleri uygunluk durumuna göre sizlere evde de sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman gözeten bir firma olarak sizlere bu eşsiz hizmeti de sunmaktayız.

Özel Hilal Sağlık Kabini iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hilal Sağlık Kabini, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Murat Ünsúz
★★★★★
20 sene once bu Hilal Tıp'da 1 doktor vardı.. Damarımı kesmiştim o doktordan Allah cc razı olsun acil müdahale yapmıştı.. O doktor yaşıyorsa sağlık diliyorum ve şimdilerde 2021 eylül ayındayız eğer tahlil laborotuarı varsa arada gideceğim. O yüzden bu sayfaya bilgi icin baktım. Herkese sağlık diliyorum.

Özel Hilal Sağlık Kabini hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Hilal Sağlık Kabini 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Hilal Sağlık Kabini Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Derindere Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Merkez Mahallesi Burcu Sokak No:9
Nil Metropol Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Merkez Mh. Çoban Çeşme Cd. No:6 Kağıthane
Yeni Huzur Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Ayazma Cd. Ferdağ Sk. No:11 Çağlayan
Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğtim ve Araştırma Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Huzur Mah. Cumhuriyet ve Demokrasi Cad. No:1
Liv Hospital Vadistanbul Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. Vadistanbul Park Etabı, 7F Blok
Esha Cerrahi Tıp Merkezi
2.4 km. uzaklıkta
Yeşilce Mah. Yunus Emre Cad. No:24
Kağıthane Devlet Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Sanayi Mah. Şahinler Sok. No:23