Özel Hilal Sağlık Kabini

Özel Hilal Sağlık Kabini
Kurum Adı:Özel Hilal Sağlık Kabini
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Hamidiye Mah. Girne Cad. Baki Sok. No:2/A Ulucami Altı
Telefon:0 (212) 295-6500
Web Sitesi:ozelhilalsaglikkabini.comHata Bildir
41.09309928.971992

Kurum Hakkında

Özel Hilal Sağlık Kabini, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. İstanbul Kağıthane Hilal Sağlık Kabini ve Evde Sağlık Hizmetleri ile Hamidiye Mahallesi Ulucamii altında tecrübeli hemşirelerimizle siz değerli halkımıza hizmet etmekteyiz. İstanbul’da açılmış olan firmamız, hem bu alanda kaliteli şekilde damar yolu, enjeksiyon, sonda takma - çıkarma, tansiyon takibi - ölçümü, sünnet, tüm tahliller, soğuk algınlığı, halsizlik için vitaminli serum takma, her türlü pansuman, dikiş atımı -alımı, tırnak çekimi, kulak yıkama, kulak delme, küpe takma, ağrı kesici iğne yapma v.b. hizmetlerle açık olup sabah 8:00 den gece 23:00 e kadar hizmet vermekteyiz.

Sunmuş olduğumuz hizmetler kurulduğumuz günden itibaren giderek artmaya devam etmiş ve bu alanda en profesyonel düzeyde hizmet sunabileceğimiz bir düzeye gelmiştir. İstanbul içerisinde sonda takma hizmeti ve tırnak çekimi hizmeti veren merkezimiz de evde bakım hizmetini de sizlere sunmaktayız. Kulak yıkama gibi duyma sinirlerinin aktif hale gelmesi konusunda önemli bir yere sahip olan bu hizmeti de sizlere sunmaktayız. Uzmanlar eşliğin de verilen bu hizmetimiz sayesinde daha sağlıklı ve daha iyi bir yaşam kalitesine kavuşabilirsiniz.

İstanbul içerisinde pansuman hizmeti veren ekiplerimiz, dikiş atma ve alma, kulak delme işlemi de yapmaktadır. Bu işlemler basit işlemler gibi görünseler de, dikkat titizlik ve steril ekipman gerektiren bir hizmettir. Bu nedenle kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak için tüm hizmetlerimizi büyük bir titizlik altında, dikkatli bir şekilde bu işte uzman kişiler tarafından yapmaktayız.

Evde bakım hizmeti veren firmamız istediğiniz hizmetleri uygunluk durumuna göre sizlere evde de sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman gözeten bir firma olarak sizlere bu eşsiz hizmeti de sunmaktayız.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Hilal Sağlık Kabini resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Murat Ünsúz
★★★★★
20 sene once bu Hilal Tıp'da 1 doktor vardı.. Damarımı kesmiştim o doktordan Allah cc razı olsun acil müdahale yapmıştı.. O doktor yaşıyorsa sağlık diliyorum ve şimdilerde 2021 eylül ayındayız eğer tahlil laborotuarı varsa arada gideceğim. O yüzden bu sayfaya bilgi icin baktım. Herkese sağlık diliyorum.

Özel Hilal Sağlık Kabini hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Hilal Sağlık Kabini 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kağıthane Kızılay Hastanesi
Kağıthane Kızılay Hastanesi, profesyonel kadrosuyla 10.000m2 kapalı alan içerisinde, 5 ameliyathane, 42 yataklı üçüncü düzey yetişkin ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi, 22’si suit olmak üzere toplam 75 yatağı ile hastalarına hizmet
Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi
Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi İstanbul Kağıthane İlçesinde 2002 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi
Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi Bağkur, Emekli Sandığı ve Sigortalı hastalarımıza aynı zamanda sağlık güvencesi olmayan vatandaşlarımıza sağlık hizmetini başarıyla ve şevkle sunmaya devam etmektedir.
Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğtim ve Araştırma Hastanesi
Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğtim ve Araştırma Hastanesi, 702 adet yatak kapasitesi, yüksek teknolojileri ve ulaşıma olan yakınlığı ile bölge halkına sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Liv Hospital Vadistanbul Hastanesi
Hasta odaklı yaklaşımı ve tecrübeli hekim kadrosunu multidisipliner çalışma biçimiyle bir araya getirerek sağlık sektörüne yeni ve modern bir soluk getiren Liv Hospital, 2013 yılında başlayan yolculuğuna şimdi altıncı hastanesi Li
Özel Esha Cerrahi Tıp Merkezi
Özel ESHA Cerrahi Tıp Merkezi olarak üstün hizmet kalitemiz, İleri teknolojik tıbbi donanım ve deneyimli hekim kadromuz ile hizmetinizdeyiz.
Kağıthane Devlet Hastanesi
Hastanemiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık AŞ tarafından inşa edilmiş ve 2005 yılında 75 kadro yataklı
Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi
Merkezimiz Kağıthane İlçesi Seyrantepe Mahallesinde 2017 yılında faaliyete geçmiş olup diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Hilal Sağlık Kabini ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉