Özel Yeni İklim Hastanesi

Özel Yeni İklim Hastanesi
Kurum Adı:Özel Yeni İklim Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Sancaktepe Mah. 892. Sk. No:5 Bağcılar
Telefon:0 (212) 444-3881
41.03680628.857956

Kurum Hakkında

Hastanemiz 7/24 saat esasına göre kesintisiz hizmet vermektedir. Aynı şekilde 7/24 saat esasına göre laboratuar ve radyoloji hizmetlerini de kesintisiz vermektedir.

Özel Yeni İklim Hastanesi toplam 840 m2 lik bir alanda, iki ayrı parsel üzerine, iki ayrı blok olarak inşa edilmiştir. Her katta ara geçişler yapılarak bloklar birleştirilmiş ve her iki blok tek bir bina halinde kullanılmaktadır. Özel Yeni İklim Hastanesi 3 adet Hepa filtreli Ameliyathanesi, 2 adet Doğumhane odası ve 43 adet hasta yatağına ilave olarak, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi mevcuttur. Ayrıca Üroloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Ağız ve Diş Sağlığı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları ve Cerrahisi, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji (Eko, Efor, EKG), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Ortopedi ve Travmatoloji ve Göğüs Hastalıkları polikliniği aktif olarak faaliyet göstermektedir.

Bunların yanında Radyoloji Laboratuarı (Bilgisayarlı Tomografi, Mr (Manyetik Rezonans), Mamografi, Röntgen, Kemik Dansitometresi, Eswl (Taş Kırma), Ultrasonografi, Renkli Doppler Usg, 4 Boyutlu Usg), Mikrobiyoloji Laboratuarı, Beslenme ve Diyet ve Gastroenteroloji bölümlerimizle beraber mevcuttur.

Özel Yeni İklim Hastanesi olarak, Deneyimli ve Uzman kadromuzla, daima yeni teknolojileri kullanmaya gayret ederek yüksek kalitede sağlık hizmetini sunmak, insan hayatını değerli kılmak ve hastalarımızın beklentilerini karşılayabilmek için, sürekli eğitim, değişim ve gelişim programlarını takip edip, hasta ve çalışan güvenliğini temel alarak, beden, akıl ve ruh sağlığını ve bütünlüğünü sağlamak birinci hedefimizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Moleküler Genetik

Özel Yeni İklim Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Yeni İklim Hastanesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mevlüt Kökcen · 21 Temmuz 2018

10 temmuzda kardiyoloji servisine muayene ve kontrol için gittim kardiyolok uzm. dr Ömer beye gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Eğitimci olarak hastaya yaklaşımını çok beğendim herkese tavsiye ederim

Thr Çlk · 15 Ekim 2014

en son gideceğiniz bir hastane şifa degil dert sahibi olursunuz. ben 5 aydır doğum doktoru **** yüzünden eşimde bebeğimde saglığından oldu karşınızda yetkili birisini bulamaz derdinizle baş başa kalırsınız ona göre dostlar

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Yeni İklim Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Yeni İklim Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 25 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Yeni İklim Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hospitalist Hastanesi

350 metre uzaklıkta

Yavuzselim Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. 26/A

Dünyagöz Hastanesi Bağcılar

520 metre uzaklıkta

İnönü Mh. Hoca Ahmed Yesevi Cd. No:13

Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

550 metre uzaklıkta

İnönü Mahallesi 28/1 Sokak No:1 Bağcılar

Öz Huzur Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Genç Osman Mah. Doğanbey Cad. No:114/B

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Merkez Mah. Mimar Sinan Cad. 6. Sok

Yunus Emre Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Hoca Ahmet Yeseci Cd. Dengel Sk. No:1

Medilife Bağcılar Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mah. Osman Gazi Cad. No:173

Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mah. Osmangazi Cad. No:189