Özel Yeni Ufuk Hastanesi

Özel Yeni Ufuk Hastanesi
Kurum Adı:Özel Yeni Ufuk Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:İnönü Mah. 27. Sokak No:4
Web Sitesi:www.yeniufukhastanesi.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.03671428.857789

Kurum Hakkında

Özel Yeni Ufuk Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Yeni Ufuk Hastanesi şehrin merkezinde ve tüm ulaşım araçlarıyla kısa sürede gidilebilecek bir konumdadır. Hedefi, en ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak olan Yeni Ufuk Hastanesi, hizmete başladığı 1999 yılından bu yana sürekli olarak kendini yenileyen bir kurum olmuştur.

Artan ihtiyaca cevap verebilmek amacıyla 2002 de Hizmete başladığımız Yeni Umut Hastanesi'nin de devreye girmesiyle birlikte sadece yatak kapasitesini artırmakla kalmayıp, teknik donanım açısından da önemli yatırımlar yapılarak çok daha nitelikli hizmetler sunulmaya başlanmıştır. Hastanemizde devlet memurları, emekli sandığı emeklileri, SSK ve Bağkur mensupları, özel sağlık sigortası olanlar, anlaşmalı özel kurumlar, yurt dışı sigortası olanlar, banka çalışanları ve ücretli hastalara her türlü sağlık hizmeti verilmektedir.

Poliklinik hizmetleri, diğer departmanlarla işbirliği içinde çalışan, konularında uzman hekimler tarafından yürütülmektedir. Acil servisimiz; deneyimli kadrosu, modernize edilmiş yeni mekan ve donanımıyla her türlü acil vakaya müdahale edebilecek bir yapıya kavuşmuştur. Tam donanımlı acil yardım ambulansımız, laboratuvar ve radyoloji ünitelerimizin desteğiyle tüm branşlarda günün 24 saati kesintisiz olarak hizmetimiz devam etmektedir.

Hastanemizde hepafiltrelerle donatılmış günün 24 saati hizmet veren üç adet ameliyathane bulunmaktadır. Her türlü teknolojik donanıma sahip ameliyathanelerimizde eklem protezleri, artroskopik müdahaleler, acil ve travma cerrahisi, safra kesesi (açık ve kapalı) ameliyatları, fıtıklar, fako yöntemiyle katarakt ve diğer göz ameliyatları, jinekolojik ameliyatlar, sünnet, prostat ve diğer ürolojik ameliyatlar, endoskopik kulak-burun-boğaz cerrahisi gibi tüm açık ve kapalı ameliyatlar yapılabilmektedir. Anestezi ve reanımasyon ekibimiz ağrı tedavisi konusunda önemli çalışmalar yapmaktadır. Doğum ünitemiz ameliyathaneyle bağlantılı olup özellikle ağrısız doğum yöntemi başarıyla uygulanmaktadır.

Yoğun bakım ünitemiz deneyimli kadrosuyla hizmet verirken diğer birimlerin desteğini almakta, hastalara günün her saatinde tüm laboratuvar testleri ve görüntüleme tetkikleri uygulanabilmektedir.

Özel Yeni Ufuk Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Yeni Ufuk Hastanesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aygün Yıldız · 20 Ocak 2015

Hastanemizde 2014 martında sezeryanla doğum yaptım. doğumdan 16 gün sonra kızım öldü ve ben bir yıldır hastanemizde kaptığım uyuz rahatsızlığıyla uğraşıyorum ayrıca rahimde bıraktığınız parça yüzünden kürtaj oldum doğumdan daha beterdi

Ömerorhan Mumoglu · 9 Ocak 2014

Merhabalar geçen yıl oğlumu ameliyat ettirdim geniz eti ve bagdemcik olması gerekirken geniz eti unutulmuş bu nasıl bir olay anlamıyorum. Oğlum 9 yaşında ve sizin yüzünüzden 2 kez narkoz alıcak. Çevremde herkeze bu olayı anlatıyorum ve anlatmaya devam edicem

Serkan Aktaş · 2 Mayıs 2012

Santraldekilerin acelesi var galiba bilgi verirken.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Yeni Ufuk Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Yeni Ufuk Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 35 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Yeni Ufuk Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yeni İklim Hastanesi

20 metre uzaklıkta

Sancaktepe Mah. 892. Sk. No:5 Bağcılar

Hospitalist Hastanesi

330 metre uzaklıkta

Yavuzselim Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. 26/A

Dünyagöz Hastanesi Bağcılar

500 metre uzaklıkta

İnönü Mh. Hoca Ahmed Yesevi Cd. No:13

Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

530 metre uzaklıkta

İnönü Mahallesi 28/1 Sokak No:1 Bağcılar

Öz Huzur Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Genç Osman Mah. Doğanbey Cad. No:114/B

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Merkez Mah. Mimar Sinan Cad. 6. Sok

Yunus Emre Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Hoca Ahmet Yeseci Cd. Dengel Sk. No:1