Özvatan Devlet Hastanesi

Özvatan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Özvatan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kayseri
İlçe:Özvatan
Adres:Yukarı Boğaziçi Mh. Özvatan
Telefon:0 (352) 781-2061
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
39.10150735.693665

Kurum Hakkında

Özvatan İlçe Hastanesi Değerli Hayırseverimiz Mehmet Ünlü'nün büyük gayretleri ve yardımları ile 1993 yılında yapımına başlanmış ve 2003 yılı Haziran ayında tamamlanarak hizmete açılmıştır. Açıldığı tarihten bu yana Özvatan İlçesi, bağlı belde ve köylerine sağlık hizmeti sunan hastanemizin bina oturum alanı 450m2 bina kullanım alanı 1800m2 alana sahiptir.

Hastanemizde ambulans hizmetleri Sağlık Grup Başkanlığına bağlı bir adet donanımlı ambulansla karşılanmaktadır. Ambulans servisimiz 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Ayrıca Hastanemizin Röntgen birimi de mevcuttur. Laboratuar testleri olarak Hematolojik testler çalışılmaktadır. Hastanemizde 1 Acil Polikliniği, 2 Aile Hekimliği Polikliniği, 1 Diş Polikliniği, 1 Genel Poliklinik, Aşı odası, Gebe- Bebek takip odası ve Aile planlaması odası ve ayrıca 1 adet doğum salonu ile halkımıza hizmet vermekteyiz.

Özvatan Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özvatan Devlet Hastanesi, Kayseri ili Özvatan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Özvatan Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özvatan Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özvatan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özvatan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çayıralan Devlet Hastanesi
23.1 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Tekke Caddesi No:4
Bünyan Devlet Hastanesi
31.2 km. uzaklıkta
Sağlık Mah. Şehit Yusuf Uğur Caddesi
Gemerek Devlet Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Şehit Pilot Mehmet Aras Cd. No:95
Boğazlıyan Devlet Hastanesi
39.3 km. uzaklıkta
Yenidoğan Mh. Gülveren Cd. No:6
Rensa Diyaliz Merkezi
42 km. uzaklıkta
Yıldızevler Mah. Kocasinan Bulvarı No:338
Medical Palace Hastanesi
43.6 km. uzaklıkta
Melikgazi Mah. Sevgi Sokak No:3