Çayıralan Devlet Hastanesi

Çayıralan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çayıralan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Yozgat
İlçe:Çayıralan
Adres:Yeni Mahalle Tekke Caddesi No:4
Telefon:0 (354) 736-1784
Web Sitesi:cayiralandh.saglik.gov.trHata Bildir
39.30579735.644975

Kurum Hakkında

2007 yılında yeni binasına taşınan Çayıralan İlçe Devlet Hastanesi bölge hastanesi gibi hizmet vermektedir ve Çayıralan ilçesi başta olmak üzere ve çevre ilçelerden gelen hastalara da sağlık hizmeti vermektedir.

İlçemiz Fatih mahallesinde Hizmet vermekte olan Merkez Sağlık Ocağı ile eski Devlet Hastanesi Sağlık Bakanlığınca birleştirilerek Çayıralan İlçe Hastanesi olarak hizmet vermektedir. Çayıralan İlçe Hastanesi 10 yataklı olup, 24 saat hizmet vermekte ve hasta yatışı yapılabilmektedir. Ayrıca hastanemiz mobil sağlık hizmeti ile İlçenin en ücra köşesindeki vatandaşa da sağlık hizmetini ulaştırmaktadır.

Hastanemizde temel sağlık hizmetlerinin yanı sıra, aşılama, gebe izleme, normal çocuk gelişimi izleme, gebe ve çocuk aşılama gibi her türlü hizmet bünyemizde gerçekleşmektedir. Hastanemizin kapasitesince halkımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Çayıralan Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Çayıralan Devlet Hastanesi, Yozgat ili Çayıralan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Çayıralan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İsmail Ozdemir
Bomboş bir hastane İstanbul'da sağlık ocağı bile buradan donanımlı.

Çayıralan Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Çayıralan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çayıralan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özvatan Devlet Hastanesi
23.1 km. uzaklıkta
Yukarı Boğaziçi Mh. Özvatan
Sarıkaya Devlet Hastanesi
30.4 km. uzaklıkta
Şekerpınar Mah. Hastane Cad. No:1
Boğazlıyan Devlet Hastanesi
35.8 km. uzaklıkta
Yenidoğan Mh. Gülveren Cd. No:6
Gemerek Devlet Hastanesi
39.6 km. uzaklıkta
Şehit Pilot Mehmet Aras Cd. No:95
Saraykent Devlet Hastanesi
42.8 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle E-88 Karayolu Bulvarı No:90
Akdağmadeni Devlet Hastanesi
44.2 km. uzaklıkta
Gültepe Mah. 171 Sok. No:44