Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Pamukkale Üniversitesi EAH
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Denizli
İlçe:Pamukkale
Adres:PAÜ Hastaneleri Çamlaraltı Mah. No:7 Kınıklı
Telefon:0 (258) 296-6000
37.74141229.108196

Kurum Hakkında

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi Denizli'de, Doktorlar Caddesinde, 12/08/1994 tarihinde, 2547 Sayılı YÖK Kanunun 3. Maddesi gereği Araştırma ve Uygulama Merkezi hükümleri doğrultusunda, Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi olarak 41 yatak ve 155 kadro yatak sayılı ile 7293 m2 kapalı alanda hizmete girmiştir.

Kınıklı Kampusunda yer alan Kalp Merkezi 2730 m2 örtülü alana sahip olup, 19 Mayıs 2002 tarihinde hizmete açılmıştır. 2002 yılının ocak ayında hastalarımıza hizmet vermeye başlayan Göz Merkezimiz; 17 Temmuz 2002'de tam bir teknik donanımla resmi açılışı gerçekleştirilmiştir.

05/11/2003 tarihinde 186 fiili yatak kapasitesiyle Kınıklı kampusünde yeni bir hastane binası (Mavi Hastane) hizmete girmiştir. Yine ayrıca; 01 Nisan 2005 tarihinde 7. Blok Poliklinik Binamız hizmet vermeye başlamıştır. Plaza Binası açılışı 8 Haziran 2012 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Denizli ili Pamukkale ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Turgut Tarkan · 17 Aralık 2016

Lûzumsuz bir hasta-hâne, ne internetten randevu alabiliyorsunuz ne de hasta-hâneye gittiğinizde yüz-yüze; özellikle Dermatolôji Bölümü için yazıyorum... Lâkin hasta-hânenin genel olarak bir standartsızlığı ve işleyiş problemi de var Türkiye'de çoğu hasta-hânede olduğu gibi... Bir-iki kişiyi tenzîh ederim ama cidden çok kötü, zâten hasta-hânede yatanlara harbî çok fazla sabır gerekir, ufak bir rahatsızlık için bile gittiğinizde sizi daha beter ederek gönderiyorlar... Arada iyi sağlık çalışanlarına denk gelinebiliyor, evet ama genel îtibârıyla sistemsizlik sistemken, istenildiği kadar makyaj yapılsın hasta-hânelere... ALLAH var, kan alma servisi kalabalığa rağmen iyi işliyor denebilir, yiğidi harca, hakkını ver... İnsan tek başına kalacağı bir oda bile bulamıyor kos-koca hasta-hânede, zâten bulsa bile ona akla-karayı seçtiriyorlar, yürüyecek dermânı varsa onu da kesip tam yataklık ediyorlar, olmuyor ahâli olmuyor, kendinize çeki-düzen verin, yarı tanrı zannetmeyin kendinizi...

Ayşe Köroğlu · 21 Ağustos 2014

Pamukkale Üniversitesi alerji laboratuar görevli Güler Şen hemşireden çokkk teşekkür ederim çok kibar çok sabırlı mükemmel biri. böyle hemşireler çok nadir çünkü oğlumun alerji testindeki ilgisinden hayran kaldım iyiki varsınız :)) Güler Hemşire

Özlm Özlm · 17 Haziran 2014

Mersin Toros Devlet Hastanesinde hemşire olarak görev yapmaktayım. 28 Mayıs 2014 tarihinde, ileri evre karaciğer kanseri teşhisi almış olan görümcemi "son bir umut" diyerek hastaneniz acil servisine getirdik. Bir hastane ve çalışanları ancak bu kadar ilgili olabilirdi diyerek, o gün orada görevli tüm doktor ve hemşirelere, hastamızı gelip acil serviste muayene eden ismini bilmediğim bayan onkoloğa, annesini aynı hastalıktan kaybettiğini söyleyerek, aynı acımıza ortak olan mavi gözlü erkek doktora çok çok teşekkür ediyorum. Ne yazık ki hastamızı bir gün sonra kaybettik.

Aynur Atik · 20 Mart 2014

PAÜ Hastanesine ve saygıdeğer hocamız sayın Prof. Vefa Özcan'a emeklerinden, özverisinden, bilgi ve ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Aynur atik hastası Faruk Atik. Nevşehir den PAÜye gelip ameliyat eden dr.umuzdan memnuniyet ve teşekkür sunuyoruz

Songül Eskin · 25 Şubat 2014

Ben Songül Eskin 9 yaşında distonni tanısı konuldu hastalığımın adını ne çocukluğumu ne gençliğimi yaşattı bu hastalık. 2010 yıllında Pamukkale üniversitesinde beynime cip yerleştirilerek göğüs üstüme bir pile bağlantı yapıldı ve 30 yıllık rahatsızlığım geçti beyin cerahı Dr Ferudun Acar ve ekibinin başarıları sonucu. buradan sayın hocama ve ekibine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim...

Adil Ersoy · 8 Mayıs 2013

Pamukkale Üniversitesi'nin değerli bilim insanları; Sn Prof. Dr. Hülya Sungurtekin ile Sn. Doç Dr. Ercan Lütfi Gürses'e teşekkür.
Sn Prof. Dr. Hülya Sungurtekin tarafından yedi yıl önce vücuduma yerleştirilen port, 07.05.2013 Salı Günü, Sn. Doç. Dr. Ercan Lütfi Gürses tarafından yine özenli bir şekilde çıkarılmıştır.

Kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 69 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Denizli Cerrahi Hastanesi

520 metre uzaklıkta

Acıpayam Bulvarı Üzeri No:5 Bağbaşı

Pamukkale Diyaliz Merkezi

4.5 km. uzaklıkta

Sırakapılar Mah. 1596. Sok. No:6

Mediklinik Hastanesi

4.9 km. uzaklıkta

Sırakapılar Mah. Prof. Dr. Nusret H. Fişek Sk. No:11

Ege Hastanesi

5 km. uzaklıkta

Saraylar Mah. 495 Sk. No:27

Gözmer Göz Merkezi

5 km. uzaklıkta

Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:19

Efort Ortopedi Tıp Merkezi

5 km. uzaklıkta

Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:24