Özel Can Sağlık Polikliniği

Özel Can Sağlık Polikliniği
Kurum Adı:Özel Can Sağlık Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:Akkonak Mah. Fatih Cad. No:91
Telefon:0 (258) 265-3846
37.77562129.069887

Kurum Hakkında

Polikliniğimiz, 07 Temmuz 1997 yılında hizmete açılmıştır. Yaklaşık 120 metrekarelik bir mekanda iken, bugün 350 metrekarelik yeni yerimizde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Denizli'li hemşehrilerimizin destekleriyle inşaallah daha uzun yıllar sağlık alanındaki hizmetlerimize devam edeceğiz.

Yaklaşık dört yıldır işyerlerine yönelik sağlık ve ilkyardım eğitimi alanında çalışmalarımıza hız verdik. Bugün Denizli sanayisinin bel kemiği bir çok işletmeye hizmet vermekteyiz.

Yeni kurduğumuz, Çalışma Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan Can Ortak Sağlık ve İş Güvenliği Merkezi'mizle, bu hizmetlerimizi bir adım daha öteye taşımış bulunuyoruz. Bu alanda Denizli'mizin ilk kuruluşu olmanın sevinci ile birlikte sorumluluklarımızın da farkındayız. İlkeli ve işinin ehli olan kadromuzla sizlere hizmet verme şansı verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Özel Can Sağlık Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Can Sağlık Polikliniği, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Halenur Turk
Halenur Turk · 12 Nisan 2012

Güler yüzlü tüm ekibinize teşekkürlerimle

Musa Çankaya
Musa Çankaya · 23 Ocak 2012

İyiki var böyle poliklinikler.

Özel Can Sağlık Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Can Sağlık Polikliniği 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Can Sağlık Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Denizli Tekden Hastanesi
570 metre uzaklıkta
Murat Dede Mh. Karcı Yolu Cd. 29 Ekim Bulvarı No:57
Gözakademi Hastanesi
970 metre uzaklıkta
Merkezefendi Mh. 29 Ekim Bulvarı 438 Sk. No:15
Beymer Tıp Merkezi
970 metre uzaklıkta
Muratdede Mah. 384/2 Sok. No:4/A
Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
990 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mh. Şht. Albay Karaoğlanoğlu Cd. N:1
Denizli Diyaliz Merkezi
1 km. uzaklıkta
Merkez Efendi Mahallesi 438/1 Sok. No:9
Pamukkale Diyaliz Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Sırakapılar Mah. 1596. Sok. No:6