Özel Can Sağlık Polikliniği

Özel Can Sağlık Polikliniği
Kurum Adı:Özel Can Sağlık Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:Akkonak Mah. Fatih Cad. No:91
Telefon:0 (258) 265-3846
Web Sitesi:www.canozelsaglik.comHata Bildir
37.77562129.069887

Kurum Hakkında

Polikliniğimiz, 07 Temmuz 1997 yılında hizmete açılmıştır. Yaklaşık 120 metrekarelik bir mekanda iken, bugün 350 metrekarelik yeni yerimizde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Denizli'li hemşehrilerimizin destekleriyle inşaallah daha uzun yıllar sağlık alanındaki hizmetlerimize devam edeceğiz.

Yaklaşık dört yıldır işyerlerine yönelik sağlık ve ilkyardım eğitimi alanında çalışmalarımıza hız verdik. Bugün Denizli sanayisinin bel kemiği bir çok işletmeye hizmet vermekteyiz.

Yeni kurduğumuz, Çalışma Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan Can Ortak Sağlık ve İş Güvenliği Merkezi'mizle, bu hizmetlerimizi bir adım daha öteye taşımış bulunuyoruz. Bu alanda Denizli'mizin ilk kuruluşu olmanın sevinci ile birlikte sorumluluklarımızın da farkındayız. İlkeli ve işinin ehli olan kadromuzla sizlere hizmet verme şansı verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Hasta Muayenesi: Polikliniğimizde ayaktan teşhis ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Her yaş grubu hastamız kliniğimizde 08:00 – 24:00 saatleri arasında muayene ve tedavi olabilmektedir. Gözlem odalarımızda gün içinde hastalarımız tedavi maksatlı misafir edilebilmektedir.

Hemşirelik Hizmetleri: Enjeksiyon, pansuman, serum takma, idrar sondası, beslenme sondası takma, kulak delme, kulak yıkama gibi hizmetler tecrübeli sağlık personelimiz tarafından verilmektedir.

Küçük Cerrahi Müdahaleler: Sünnet, Apse açma, sütür atma – alma, yabancı cisim çıkarma gibi birinci basamak cerrahi işlemler lokal anesteziyle kliniğimizde yapılabilmektedir

Kan ve idrar Tahlilleri: Polikliniğimizde, bazıları kendi laboratuvarımızda, bazıları da çözüm ortaklarımızda olmak üzere tüm tahliller yapılabilmektedir. Uygun fiyat, hızlı ve doğru sonuç verme, temel ilkemizdir. İşinin ehli laborant personelimizle tahlil takipleriniz yapılabilmektedir. Denizli’ de yapılamayıp dış laboratuarlara gönderilecek tahliller için lütfen fiyat alınız.

Beslenme ve Diyet Polikliniği: Kilo problemi olan ve kronik hastalığı olan hastalarımıza yapılan tetkikler ışığında kişisel diyet programları hazırlanmaktadır. Uzman personelimizle 6 aylık ve 12 aylık takip sonucu ideal kilo ve ölçülere ulaşılmasında çalışmalar yapılmaktadır. ’’ Yeşil Diyet ‘’ adındaki bu programımıza kilo sorunu olan hastalarımızı bekliyoruz.

Check Up: Check up programının amacı bireylerin yaş ve cinsiyetlerine göre henüz ortaya çıkmamış sağlık sorunlarının saptanması, toplumda en sık görülen bazı hastalıklar yönünden risk faktörlerinin belirlenmesi ve bireylerin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için önerilerde bulunulmasıdır. Genel muayene ve yaşına uygun yapılması gereken tahliller, akciğer grafisi, kalp grafisi şeklinde ekonomik genel bir sağlık kontrolüdür.

Röntgen: Polikliniğimizde, resmi mevzuatta müsaade edilen 100 mA lik röntgen cihazımızla radyografik tetkikler yapılabilmektedir. Ayrıca mobil röntgen aracımızla işyerinde, çalışanların akciğer grafileri çekilebilmektedir. Ayrıca akciğer grafileri pnömokonyoz okuyucusu hekimlerimiz tarafından raporlanabilmektedir.

İşe girişte istenen tetkikler: İşe girişte çalışanlarımızın yaptırmak zorunda oldukları, akciğer grafisi, odyometri testi, solunum fonksiyon testi, kalp grafisi, tetanoz aşısı, kan ve idrar tahlilleri, portör tahlilleri, göz muayenesi gibi tetkikler Pazar günü hariç saat 08:00 – 18:00 arasında haftanın altı günü uygun fiyata ve bekletmeden yapılabilmektedir.

Sağlık Raporları: İşe giriş raporları (Can OSGB: yan binamızda ), Sürücü Belgesi Raporları, Sporcu Raporları, Kreş veya yurt kayıt için sağlık raporları verilebilmektedir.

Aşı Hizmetlerimiz: Tetanoz aşısı, Hepatit aşıları, Grip aşıları polikliniğimizde yapılan aşılardır

Evde Sağlık Hizmetleri: Bu amaçla kurduğumuz yeni birimimizle, saat 09:00 – 21:00 arası kendi aracımızla adresinize gelip hasta muayenesi, tahlil, hemşirelik hizmetleri vb. sağlık ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekteyiz.

Özel Can Sağlık Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Can Sağlık Polikliniği, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Halenur Turk
★★★★★
Güler yüzlü tüm ekibinize teşekkürlerimle.
Musa Çankaya
★★★★★
İyiki var böyle poliklinikler.

Özel Can Sağlık Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Can Sağlık Polikliniği 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Can Sağlık Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Denizli Tekden Hastanesi
570 metre uzaklıkta
Murat Dede Mh. Karcı Yolu Cd. 29 Ekim Bulvarı No:57
Gözakademi Hastanesi
970 metre uzaklıkta
Merkezefendi Mh. 29 Ekim Bulvarı 438 Sk. No:15
Beymer Tıp Merkezi
970 metre uzaklıkta
Muratdede Mah. 384/2 Sok. No:4/A
Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
990 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mh. Şht. Albay Karaoğlanoğlu Cd. N:1
Denizli Diyaliz Merkezi
1 km. uzaklıkta
Merkez Efendi Mahallesi 438/1 Sok. No:9
Pamukkale Diyaliz Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Sırakapılar Mah. 1596. Sok. No:6
Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Sırakapılar Mah. 491 Sokak No:23