Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:Sırakapılar Mh. Şht. Albay Karaoğlanoğlu Cd. N:1
Telefon:0 (258) 261-8001
Web Sitesi:denizliadsm.saglik.gov.trHata Bildir
37.78252629.076951

Kurum Hakkında

Sürekli gelişmeyi hedefleyen ve değişime açık olan Hastanemiz 2015 yılından itibaren Bakanlığımız tarafından Denizli Ağız ve Diş Hastanesi olarak son teknoloji donanımlı, 51 ünit ve 5 hasta yatağı, ameliyathanesi ile modern yeni hizmet binasına kavuşmuştur. Denizli Ağız ve Diş Hastanesi 95 diş hekimi ile Denizli halkının hizmetindedir.

Rahat ve huzur verici ortamımız, güler yüzlü personelimiz ile modern ve hijyenik koşullarda siz değerli hastalarımıza hizmet sunmakta ve sizleri daha sağlıklı yasama davet etmekteyiz. Merkezimiz Kaliteyi bir yasam tarzı olarak benimsemekte, dürüst ve prensipli kararlarla hizmet sunmayı, hizmet alanları memnun etmeyi amaç edinmiştir.

Ayrıca Hastanemize bağlı Kıbrısşehitler Semt Polikiliği ve Sarayköy, Çardak, Serinhisar’da ağız ve diş sağlığı poliklinikleri bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Akkaş
Yazıklar olsun tenezzül edip telefonu bile açan yok devlet herşeyini seferber etse ne olacak beyinler aynı.
Pınar Canfes
Benim şu an çok fenaa dişim ağrıyor, dişimle beraber başımda ağrıyor ama siz cevap vermiyorsunuz telefonunuza. 1 saattir sizi arıyorum ama yardımcı olamıyorsunuz, teşekkürler.

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 46 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Beymer Tıp Merkezi
80 metre uzaklıkta
Muratdede Mah. 384/2 Sok. No:4/A
Denizli Devlet Hastanesi
190 metre uzaklıkta
Murat Dede Mah. Şehit Albay Karaoğlanoğlu Cad. No:3
Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
330 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mah. 491 Sokak No:23
İdol KBB Tıp Merkezi
350 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mahallesi 506 Sokak No:14
Denizli Vizyongöz Hastanesi
410 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mh. 495 Sok. No:7
Egekent Hastanesi
430 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mah. 495 Sok. No:27