Özel Beymer Tıp Merkezi

Özel Beymer Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Beymer Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:Muratdede Mah. 384/2 Sok. No:4/A
Telefon:0 (258) 242-6311
Web Sitesi:www.beymertip.comHata Bildir
37.78283829.076117

Kurum Hakkında

2008 yılında Özel Beymer Nöroloji Dal Merkezi olarak başlayıp, sonra 2012 de Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünün eklenmesi ile Özel Beymer Nöroloji Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olduk. 2013 te Dahiliye ve Dermatoloji bölümleri ilavesi ile Özel Beymer Tıp Merkezi olarak eski yerimizde hizmet verdik.

26.01.215 yılında kendi yerimizde Sağlık Bakanlığı tüm kurallarına uygun rusatlı modern 3020 m2 kapalı alanı olan yedi katlı merkezimizi bitirdik ve bu tarihte yerimiz taşındık.

Merkezimiz Nöroloji, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon, Dahiliye, Kulak burun boğaz, Ağrı Anestezi-Akupunktur, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Psikolojik Danışmalık, Dermatoji kadroları temin edip A tipi tıp merkezi ruhsatı alınıp butik gün hastanesi konseptinde hizmet vermek amacı ile kuruldu.

Merkezimizin en küçüğü 16 m2 genişliğinde boyutlarında doktor muayene odaları, hastaların gecede yatmasına olanak veren tek kişilik özel oda yapısında gözlem odaları, tam donanımlı acil servisi, sağlık bakanlığınca onaylanmış modern havalandırma-hijene uygun gerekli bölümleri olan tam donanımı 30m2 genişliğinde iki adet ameliyathane salonu olan ameliyathanesi, Bakanlıkça onaylana Uyku Laboratuvarı, modern cihazları ve odaları olan Fizik Tedavi Rehabilitasyon salonları, Fizik Tedavi Hidroterapi Havuzu, Konferans Salonu, Yemekhanesi, Biyokimya Laboratuvarı, Röntgen (radyoloji) Birimi, Ağrı-Akupunktur Salonu, Psikolog tarafından takip edilen Psikiyatrik Testlerlerin yapıldığı birim, Nörologlar tarafınca yönetilen Elektrofizyoloji Laboratuvarı (EMG ve EEG testleri yapılmakta), Muhasebe- Faturalama özel Anlaşmalı Kurumlar-Sigortalar birimleri bulunmaktadır.

Halen hizmet vermekte olup en kısa sürede Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü, Dermatoloji-Dermokozmetik ilave bölümlerinide katkılarınızla hizmete sokmak için çalışmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Beymer Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Beymer Tıp Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Beymer Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Beymer Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Beymer Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Beymer Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
80 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mh. Şht. Albay Karaoğlanoğlu Cd. N:1
Denizli Devlet Hastanesi
240 metre uzaklıkta
Murat Dede Mah. Şehit Albay Karaoğlanoğlu Cad. No:3
Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
410 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mah. 491 Sokak No:23
İdol KBB Tıp Merkezi
430 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mahallesi 506 Sokak No:14
Denizli Vizyongöz Hastanesi
490 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mh. 495 Sok. No:7
Egekent Hastanesi
510 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mah. 495 Sok. No:27
Yaylalı Göz Hastanesi
520 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mah. 495 Sok. No:21