Özel Beymer Tıp Merkezi

Özel Beymer Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Beymer Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:Muratdede Mah. 384/2 Sok. No:4/A
Telefon:0 (258) 242-6311
37.78283829.076117

Kurum Hakkında

2008 yılında Özel Beymer Nöroloji Dal Merkezi olarak başlayıp, sonra 2012 de Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünün eklenmesi ile Özel Beymer Nöroloji Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olduk. 2013 te Dahiliye ve Dermatoloji bölümleri ilavesi ile Özel Beymer Tıp Merkezi olarak eski yerimizde hizmet verdik.

26.01.215 yılında kendi yerimizde Sağlık Bakanlığı tüm kurallarına uygun rusatlı modern 3020 m2 kapalı alanı olan yedi katlı merkezimizi bitirdik ve bu tarihte yerimiz taşındık.

Merkezimiz Nöroloji, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon, Dahiliye, Kulak burun boğaz, Ağrı Anestezi-Akupunktur, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Psikolojik Danışmalık, Dermatoji kadroları temin edip A tipi tıp merkezi ruhsatı alınıp butik gün hastanesi konseptinde hizmet vermek amacı ile kuruldu.

Merkezimizin en küçüğü 16 m2 genişliğinde boyutlarında doktor muayene odaları, hastaların gecede yatmasına olanak veren tek kişilik özel oda yapısında gözlem odaları, tam donanımlı acil servisi, sağlık bakanlığınca onaylanmış modern havalandırma-hijene uygun gerekli bölümleri olan tam donanımı 30m2 genişliğinde iki adet ameliyathane salonu olan ameliyathanesi, Bakanlıkça onaylana Uyku Laboratuvarı, modern cihazları ve odaları olan Fizik Tedavi Rehabilitasyon salonları, Fizik Tedavi Hidroterapi Havuzu, Konferans Salonu, Yemekhanesi, Biyokimya Laboratuvarı, Röntgen (radyoloji) Birimi, Ağrı-Akupunktur Salonu, Psikolog tarafından takip edilen Psikiyatrik Testlerlerin yapıldığı birim, Nörologlar tarafınca yönetilen Elektrofizyoloji Laboratuvarı (EMG ve EEG testleri yapılmakta), Muhasebe- Faturalama özel Anlaşmalı Kurumlar-Sigortalar birimleri bulunmaktadır.

Halen hizmet vermekte olup en kısa sürede Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü, Dermatoloji-Dermokozmetik ilave bölümlerinide katkılarınızla hizmete sokmak için çalışmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Beymer Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Beymer Tıp Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Beymer Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Beymer Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Beymer Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Beymer Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

80 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mh. Şht. Albay Karaoğlanoğlu Cd. N:1

Denizli Devlet Hastanesi

240 metre uzaklıkta

Murat Dede Mah. Şehit Albay Karaoğlanoğlu Cad. No:1

Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

410 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mah. 491 Sokak No:23

İdol KBB Tıp Merkezi

430 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mahallesi 506 Sokak No:14

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi

490 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mh. 495 Sok. No:7

Ege Hastanesi

510 metre uzaklıkta

Saraylar Mah. 495 Sk. No:27

Yaylalı Göz Hastanesi

520 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mah. 495 Sok. No:21