Pazaryeri İlçe Hastanesi

Pazaryeri İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Pazaryeri İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bilecik
İlçe:Pazaryeri
Adres:Yüzbaşı Mah. 19 Mayıs Caddesi
Telefon:0 (228) 381-4755
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.00217929.901009

Kurum Hakkında

Hastanemiz 2001 Yılı Kasım Ayı'ndan itibaren Acil Servisinde Poliklinik Hizmeti, 2002 yılı Mart ayından itibaren de 24 saat kesintisiz Poliklinik hizmeti, Laboratuar Tetkikleri ve Röntgen çekimleri hizmeti vermekte olup, 17.07.2002 tarihinden itibaren de Diş Polikliniği hizmeti vermeye başlamıştır.

2007 Yılı Haziran ayında Bakanlık Makamının 09.04.2007 tarih ve 3104 sayılı Onayları ile 10 yataklı İlçe Hastanesi'ne dönüştürülmüş, Pazaryeri Merkez Sağlık Ocağı ile birleşerek Pazaryeri İlçe Hastanesi adını almıştır.

Hastanemiz, İlçe Hastane binasında Sağlık Ocağı ile birlikte 01.06.2007 tarihinden itibaren hem Koruyucu Hekimlik görevi ve tedaviye yönelik Poliklinik hizmeti vermeye başlamıştır. Aynı tarihten itibaren Hastanemizde hasta yatışı uygulamasına geçilmiştir.

Ayrıca 15 Kasım 2008 tarihi itibariyle İlimizin "Aile Hekimliği" uygulamasına geçmesiyle birlikte Sağlık hizmetleri daha yaygın hale getirilmiştir.

Pazaryeri İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Pazaryeri İlçe Hastanesi, Bilecik ili Pazaryeri ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Pazaryeri İlçe Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Pazaryeri İlçe Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Pazaryeri İlçe Hastanesi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Pazaryeri İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

15.8 km. uzaklıkta

Ertuğrulgazi Mh. Abbaslık Köyü Yolu Cd. Eser Sk.

Bilecik Devlet Hastanesi

16.5 km. uzaklıkta

Ertuğrulgazi Mah.Tarlabaşı Sok.No 36/A

Bozüyük Devlet Hastanesi

18 km. uzaklıkta

4 Eylül Mah 902.Sokak

Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi

18.7 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. İstiklal Cd. No:29

Söğüt Devlet Hastanesi

23.6 km. uzaklıkta

Söğüt Bilecik Karayolu 1.km

Metafiz Tıp Merkezi

33.6 km. uzaklıkta

Mahmudiye Mah. Osmanbey Cd. No:97