Pınarhisar Devlet Hastanesi

Pınarhisar Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Pınarhisar Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kırklareli
İlçe:Pınarhisar
Adres:Cami Kebir Mh. Kaleler Mevki No:1
Telefon:0 (288) 615-1065
41.62991227.516575

Kurum Hakkında

Pınarhisar Devlet Hastanesi 1987 tarihinde Sağlık Merkezi olarak hizmete açılmıştır. 1988 yılında hastane statüsüne geçmiş olup halen hastane olarak faaliyetine devam etmektedir.

Pınarhisar Devlet Hastanesi olarak amacımız: Kaynakları en iyi şekilde kullanarak hizmet alanlara en iyi şartlarda hizmet sağlamaktır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Pınarhisar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Pınarhisar Devlet Hastanesi, Kırklareli ili Pınarhisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Pınarhisar Devlet Hastanesi RandevuPınarhisar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hülya Yılmaz · 24 Şubat 2018

Doktorları ve çalışan personeli mükemmel hizmet veriyor.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Pınarhisar Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Pınarhisar Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Pınarhisar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Vize Devlet Hastanesi

21.2 km. uzaklıkta

Devlet Mah. Zübeyde Hanım Cad.

Kırklareli Derman Diyaliz Merkezi

26.9 km. uzaklıkta

Karakaş Mah. İstanbul yolu üzeri 1.km

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

27.2 km. uzaklıkta

Yayla Mah. Çamlık Cad. No:49/2

Kırklareli Devlet Hastanesi

27.3 km. uzaklıkta

Yayla Mahallesi Çamlık Caddesi No:49

Lüleburgaz Devlet Hastanesi

28.3 km. uzaklıkta

İstiklal Mah. İstanbul Cad. No:174