Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası
Kurum Adı:Sakarya Üniversitesi EAH Serdivan Ek Binası
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sakarya
İlçe:Serdivan
Adres:Korucuk Mah.
Telefon:0 (264) 888-4130
40.76590230.373762

Kurum Hakkında

Serdivan ilçesinde faaliyet göstermiş olan Özel Altınova Hastanesi, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma (SAÜEAH) Hastanesi'ne bağlı olarak Serdivan Ek Binası adıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastane acil servis, poliklinik, yataklı servisleriyle hizmet sunmaktadır. 60 yatak kapasiteli hastanesi, kamu hastanesi olarak vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası, Sakarya ili Serdivan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adres: Adnan Menderes Cd. Sağlık Sok. No:195

Telefon: 0 (264) 444-5400

Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi

Adres: Paputçular Mah. Fabrika Cad. Müftülük Arkası

Telefon: 0 (264) 274-5080

MHRS - Online Randevu

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası RandevuSakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dünyagöz Hastanesi Sakarya

1.1 km. uzaklıkta

Arabacıalanı Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. No:7/A

Medar Hastanesi Sakarya

1.1 km. uzaklıkta

Kemalpaşa Mah. Bağlar Cad. No:116

Çark KBB Dal Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Çark Cd. Serdivan Yolu Şehit Ali Kaya Sk. No:8

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Kemal Paşa Mah. 7. Cadde

Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Yenidoğan Mh. Milli Egemenlik Cd. No:89 (Kentpark Karşısı)