Sakarya Üniversitesi EAH Serdivan Ek Binası

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası
Kurum Adı:Sakarya Üniversitesi EAH Serdivan Ek Binası
Kategori:Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Şehir:Sakarya
İlçe:Serdivan
Adres:Korucuk Mah.
Telefon:0 (264) 888-4130
Web Sitesi:www.sakaryaeah.saglik.gov.trHata Bildir
40.76590230.373762

Kurum Hakkında

Serdivan ilçesinde faaliyet göstermiş olan Özel Altınova Hastanesi, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma (SAÜEAH) Hastanesi'ne bağlı olarak Serdivan Ek Binası adıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastane acil servis, poliklinik, yataklı servisleriyle hizmet sunmaktadır. 60 yatak kapasiteli hastanesi, kamu hastanesi olarak vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası, Sakarya ili Serdivan ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Adapazarı / Sakarya
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Merkez kampüs, Korucuk kampüs, Doğumevi kampüs ve Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) olarak dört kampüste hizmet vermeye devam etmektedir.
Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
★★★☆☆· Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · Adapazarı / Sakarya
201 yatak kapasiteli Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, poliklinik ve yataklı servis hizmetleri olarak kadın hastalıkları ve doğum, aile planlaması, çocuk sağlığı ve hastalıkları ve çocuk cerrahisi branşlarında hizmet vermektedir.
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü
★★☆☆☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Adapazarı / Sakarya
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü, merkez, doğumevi ve TRSM olarak dört ayrı lokasyonda hizmet vermeye devam etmektedir.

Yorum ve Şikayetler

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Öze Focus Göz Tıp Merkezi
550 metre uzaklıkta
Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı İstiklal Mah. 402. Sok. No:5
Dünyagöz Hastanesi Sakarya
1.1 km. uzaklıkta
Arabacıalanı Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. No:7/A
Medar Sakarya Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Kemalpaşa Mah. Bağlar Cad. No:116
Çark KBB Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Çark Cd. Serdivan Yolu Şehit Ali Kaya Sk. No:8
Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Kemal Paşa Mah. 7. Cadde