Özel Çark KBB Tıp Merkezi

Özel Çark KBB Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Çark KBB Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:Sakarya
İlçe:Adapazarı
Adres:Çark Cd. Serdivan Yolu Şehit Ali Kaya Sk. No:8
Telefon:0 (264) 272-4545
Web Sitesi:www.carkkbb.comHata Bildir
40.7758130.382817

Kurum Hakkında

16.07.2007 tarihinde Uzm. Dr. Tacettin Koç, Uzm. Dr. Mehmet Ali Solmaz, Uzm. Dr. Ömer Öncü tarafından kurulmuştur. En son teknoloji kullanılarak, kulak, burun ve boğaz ile ilgili her türlü teşhis ve tedavi başarı ile yapılmaktadır. Amacımız tüm bölgede eksikliği hissedilen kulak burun ve boğaz hastalıklarının (kronik sinüzit, alerji testi ve aşı tedavisi, estetik burun, horlama, baş-boyun ile ilgili tümör, kepçe kulak) tanı ve teşhisi yapılmaktadır. Genç, dinamik ve deneyimli uzman kadromuz güleryüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Muayene odalarımız hasta ve doktorlarımızın her türlü gereksinimi düşünülerek ışık ve geniş, aynı zamanda da teknolojinin muayene anlamında gerektirdiği bütün yenilikler göz önüne alınarak yenilenmiştir. Yıllardır siz sevgili hemşerilerimiz güvenine layık olmaya çalışan deneyimli kadromuzla her türlü kulak burun boğaz muayenesini endoskop biyomikroskop gibi ekipmanların desteği ile yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Psikiyatri
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Çark KBB Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çark KBB Tıp Merkezi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Çark KBB Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Çark KBB Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Çark KBB Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çark KBB Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kalpmer Tıp Merkezi
770 metre uzaklıkta
Semerciler Mahallesi Parlak Sokak No:15
Öze Focus Göz Tıp Merkezi
840 metre uzaklıkta
Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı İstiklal Mah. 402. Sok. No:5
Sakarya Tıp Merkezi
910 metre uzaklıkta
Yenidoğan Mh. Milli Egemenlik Cd. No:89
Sakarya Diyaliz Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Yeni Doğan Mah. Fabrika Cad. No:71
Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Paputçular Mah. Fabrika Cad. Müftülük Arkası
Ada Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Annem Sok. No:6