Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Kurum Adı:Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Haliliye
Adres:Bağlarbaşı Mah. Hastane Cad.
Telefon:0 (414) 318-8200
37.16367738.782387

Kurum Hakkında

1973 yılında 125 yatak kapasitesi ile hizmete açılan hastane 28-02-1984 tarihinden 10-11-1994 tarihine kadar Doğum ve Çocuk Bakımevi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi ile Çocuk hastalıkları Hastanesi Ocak 2005 tarihinden itibaren tamamen ayrı hastane olarak hizmete devam etmektedir.

Hastanemiz 12 poliklinikte hizmet vermekteyiz. Her poliklinikte bir doktor ve bir sekreter görev yapmaktadır. Günde ortalama 1000-2000 hastaya bakılmaktadır. LCD sıramatikler sayesinde hastalarımıza kolaylık sağlanmıştır. Poliklinik katımızda ayrıca müdahale odası, NST, Aile Planlaması birimi, gebe eğitim odası ve ultrason odası bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi RandevuŞanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bergama Tıp Merkezi

230 metre uzaklıkta

Bağlarbaşı mah. Açıksu Cad. No:13

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi

670 metre uzaklıkta

Atatürk Mah. Hastane Cad. (Eski Devlet Hastanesinin Yeri)

Jino Life Tıp Merkezi

720 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Tekel Cad. No:24/A

Meydan Hastanesi

870 metre uzaklıkta

Atatürk Mahallesi, Şht. Nusret Cd. No:9

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Akabe Mahallesi SSK Cad. No:1

ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Bamyasuyu Mah. Kösesuyu Sok. Çölkesen Apt. No:42/1