Saray Devlet Hastanesi

Saray Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Saray Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Saray
Adres:Ayaspaşa Mah. Kumardere Sok. No:2B
Telefon:0 (282) 768-1534
Web Sitesi:saraydh.saglik.gov.trHata Bildir
41.43766827.931188

Kurum Hakkında

Saray Devlet Hastanesi, Tekirdağ ili Saray ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Saray Devlet Hastanesinin temeli 1989 yılında arazisi hayırsever Hacı Mustafa Yatman tarafından bağışlanarak, Saray da kurulan Hastane Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından atılmıştır. 50 yatak kapasiteli olması planlanan hastane su basmanı seviyesine geldikten sonra, Sağlık Bakanlığı‘na devredilmiştir.

Yeni hastane binasına ihtiyaç olması sebebi ile T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından 2014 yılında ihale edilen yeni hastane binası 2016 yılında tamamlanmıştır. 2016 Kasım ayından itibaren 75 yatak kapasiteli olarak yeni binasında,  Saray ilçesi ve çevre köylere hizmet vermeye devam etmektedir. Helikopter pisti ve 150 araçlık otoparkı bulunan yeni devlet hastanesinde 7 yatak kapasiteli diyaliz birimi, 5 yatak kapasiteli yoğun bakım ünitesi ve 4 ameliyathane hizmet vermektedir.

Saray Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Saray Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Üroloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Saray Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Saray Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Saray Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kapaklı Devlet Hastanesi
Kapaklı Devlet Hastanesi
14 km. uzaklıkta
Kapaklı Devlet Hastanesi 2017 yılında açılışı yapılmış ve 77 yataklı olarak acil servis, dahiliye polikliniği, genel cerrahi polikliniği, kadın doğum polikliniği, diş polikliniği, ameliyathane birimleri ile hizmet vermeye devam et
Özel Optimed Çerkezköy Hastanesi
Özel Optimed Çerkezköy Hastanesi, Çerkezköy İlçe merkezinde, 5000 m2 kapalı alanda, 8 kat olarak inşa edilmiştir.
Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi
Özel İrmet Hospital Hastanesi 11 yıllık Özel Çerkezköy Hastanesi tecrübesiyle hizmete başlamıştır.
Özel Fizitem Tıp Merkezi
Özel Fizitem Tıp Merkezi
17 km. uzaklıkta
Özellikle yaşlı nüfusta ortaya çıkan nörolojik problemler, çalışan nüfusta ortaya çıkan ortopedik-nöroşirurjik problemler ve çocuklarda rastladığımız pediatrik problemler alanında ihtiyacı karşılayacak Özel Fizitem Tıp Merkezi ola
Özel Atamer Göz Tıp Merkezi
Konusunda uzman kadromuz, son derece steril ortamımız ve kişiye özel tedavi yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz. Kaliteli hizmet anlayışı ve son teknoloji cihazlar ile göz sağlığı üzerine tüm sorunlar için sizlerleyiz.
Çerkezköy Devlet Hastanesi
Çerkezköy'e Trakya'nın ikinci büyük hastanesi olarak yapımına başlanan Çerkezköy Devlet Hastanesi 300 yatak kapasitesine sahip olup hizmet rolü A2 olarak faaliyet göstermektedir.
Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2013 yılında kurulmuş olup yüksek kalite standartlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Vize Devlet Hastanesi
Vize Devlet Hastanesi
22 km. uzaklıkta
3 blok şeklinde projelendirilen, 52 yataklı Yeni Vize Devlet Hastanesi 6 yataklı yoğun bakım, 4 yataklı palyatif bakım, 3 ameliyathane odası, 5 diyaliz ünitesi, 3 ayrı mahalden oluşan endoskopi, gastroskopi ve hasta uyandırma odas
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Saray Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉