Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği

Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği
Kurum Adı:Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Ankara
İlçe:Ayaş
Adres:Ömeroğlu Mahallesi Süzen Sokak
Telefon:0 (312) 712-2472
40.01739132.330860

Kurum Hakkında

Ayaş Devlet Hastanesi, Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi ile birleştirilmiş ve Ayaş semt polikliniği adıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastanemiz Ayaş Ek Binasında 09.00-16.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen gün ve dallarda poliklinik hizmeti verilmektedir.

19 (on dokuz) yatak kapasitesi ile yataklı tedavi hizmeti verilmektedir. Radyoloji ve laboratuar hizmetleri verilmekte olup, yapılamayan tetkikler için gerekli numuneler alınıp hastane personeli tarafından merkez binaya getirilmektedir.

Semt Polikliniğimizde; 24 saat acil sağlık hizmeti verilmektedir. Binalar arası ulaşımın sağlanması amacıyla servis hizmeti konulmuştur.

Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği, Ankara ili Ayaş ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi

Adres: Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Tuğra Anıtı Yanı

Telefon: 0 (312) 272-6240

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği

Adres: Osmanlı Mah.( 12.Cadde) Ahi Mesut Bulvarı

Telefon: 0 (312) 263-5555

MHRS - Online Randevu

Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği RandevuSincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tekin Osan · 25 Nisan 2013

Sayın Dr. Muammer Sekar'ın Başhekimlik görevini canı yürekten kutluyorum. Ailece Sağlıkları ve başarıları hep daim olsun. Sevgiler.

Mustafa Kartal · 24 Nisan 2013

İç Hastalıkları Uz.Hekimi Dr.Muammer Sekar'ın hastane başhekimliği görevini kutluyor üstün başarılar diliyoruz. Mustafa Kartal - E.Atatürk Lisesi Müdürü

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

250 metre uzaklıkta

Karakaya Cad. No:10 06710 Ayaş

Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi

15.9 km. uzaklıkta

Güneyce Mah. Beypazarı Cad. P-7 Blok No:225

Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi

17.3 km. uzaklıkta

29 Ekim Mah. Deniz Sok. No:7

Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği

17.3 km. uzaklıkta

29 Ekim Mah. Deniz Sok. No:7

Odak Göz Hastalıkları Merkezi

21.7 km. uzaklıkta

Ahi Evran Mahallesi Ayaş Caddesi No: 47/B

Başak Tıp Merkezi

21.8 km. uzaklıkta

İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:60/ A-B