Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Şırnak
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet mah. Hastane cad. No:2
Telefon:0 (486) 216-6111
37.52577142.455278

Kurum Hakkında

Şırnak Dt. Nurullah Kadırhan Ağız Diş Sağlığı Merkezi olarak 2000li yıllardan bu yana ağız ve diş sağlığı konusunda bayağı mesafeler almış bulunmaktayız. 2000li yıllarda çoğu kez bir dişhekimiyle sadece diş çekiminin yapılabildiği dolgu, kanal tedavisi ve protez işlemlerinin hiç yapılamadığı, devlet hastanesine bağlı bir poliklinik hizmeti verilmekteydi.

Günümüzde ise her türlü dolgu, kanal tedavisi ve protez gibi özellikli tedaviler de yapılabilmektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Şırnak şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuŞırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Şırnak Devlet Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Bahçelievler Cizre Caddesi

Şırnak Asker Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Uludere Caddesi

Silopi Devlet Hastanesi

29.6 km. uzaklıkta

Yenişehir Mahallesi Çevre Yolu Cad.

Silopi Tıp Merkezi

31 km. uzaklıkta

Dicle Mah. İpekyolu Cad. No:87

Cizre Tıp Merkezi

31.9 km. uzaklıkta

Dicle Mah. Eski Hastane Cad. No:15

Botan Hastanesi

32 km. uzaklıkta

Nur Mah. İdil Caddesi No:16