Şırnak Dt.Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Şırnak Dt.Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Şırnak Dt.Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Şırnak
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet Mah, İl Özel İdare Karşısı, Dr.U.Dayan Cad
Telefon:0 (486) 216-6111
Web Sitesi:sirnakadsm.saglik.gov.trHata Bildir
37.52389842.456327

Kurum Hakkında

Şırnak Dt.Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Şırnak şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Şırnak Dt. Nurullah Kadırhan Ağız Diş Sağlığı Merkezi olarak 2000li yıllardan bu yana ağız ve diş sağlığı konusunda bayağı mesafeler almış bulunmaktayız. 2000li yıllarda çoğu kez bir dişhekimiyle sadece diş çekiminin yapılabildiği dolgu, kanal tedavisi ve protez işlemlerinin hiç yapılamadığı, devlet hastanesine bağlı bir poliklinik hizmeti verilmekteydi. Günümüzde ise her türlü dolgu, kanal tedavisi ve protez gibi özellikli tedaviler de yapılabilmektedir.

Şırnak Dt.Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Şırnak Dt.Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Şırnak Dt.Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Şırnak Dt.Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Şırnak Dt.Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Şırnak Devlet Hastanesi
Şırnak Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Şırnak Devlet Hastanesi Cizre yolunda yeni yapılan binasına Eylül 2008 tarihi itibariyle taşınmıştır. 150 yatak kapasitesine sahiptir.
Silopi Devlet Hastanesi
Silopi Devlet Hastanesi
29 km. uzaklıkta
Silopi Devlet Hastanesi 2009 yılında açılan binasında 101 fiili yatak kapasitesi ile Silopi halkına hizmet vermektedir.
Özel Cizre Tıp Merkezi
Özel Cizre Tıp Merkezi
32 km. uzaklıkta
Deneyimli uzman kadrosuyla son model makinalarıyla hijyen alanıyla bölgemizin bir numarası aklınıza gelebilecek tüm hastalıkların müdahale merkezi.
Cizre Devlet Hastanesi
Cizre Devlet Hastanesi
33 km. uzaklıkta
2006 yılında tamamlanan yeni binasına taşınarak 150 yatak kapasitesine ulaşan Cizre Devlet Hastanesi güler yüzlü personeli ile Cizre ve çevresindeki halka kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.
Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2011 yılında kurulmuş olup 20 Ünit ile bölge halkına koruyucu, teşhis, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmetleri sunmkatadır.
Eruh Devlet Hastanesi
Eruh Devlet Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Eruh Devlet Hastanesi yeni binası 30 yatak kapasiteli olarak 2018 yılında hizmete girmiş, Emniyet Amirliği yanında modern tıbbi, teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet sunmaktadır.
Uludere Devlet Hastanesi
Uludere Devlet Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Uludere Devlet Hastanesi çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak hastaların memnuniyetini esas alan, en üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktadır.
Pervari Devlet Hastanesi
Pervari Devlet Hastanesi
46 km. uzaklıkta
Pervari Devlet Hastanesi 2004 yılında inşa edilmiş olup 3217 metrekare olan kapalı kullanım alanında 2 adet yataklı servis ve toplam 19 hasta odası, 6 adet poliklinik odası, 1 adet doğum salonu, 1 adet biyokimya laboratuvarı, 1 ad
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Şırnak Dt.Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉