Tercan Devlet Hastanesi

Tercan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Tercan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzincan
İlçe:Tercan
Adres:Kazım Karabekir Mh. Kervansaray Cd. No:2
Telefon:0 (446) 441-3097
39.77889640.379490

Kurum Hakkında

Tercan Devlet Hastanesi 1965 yılında hizmete açılmıştır. İlçemizin E-80 karayolu üzerinde bulunması, Erzincan ilimize 98, Erzurum iline 90 km uzaklıkta bulunması hastanemize ayrıca bir önem kazandırmaktadır. Hastanemiz ilçe merkezi nüfusunun yanından ilçemize bağlı 3 belde ve 69 köyümüzde toplam 18500 bölge halkına hizmet etmektedir. Hastanemiz 25 yatak kapasiteli olup Temmuz 2009 tarihi itibariyle 1. Blok ana bina 900 metrekare, 2. Blok Diyaliz Tedavi Merkezi 280 metrekare olmak üzere toplamda 980 metrekare kapalı alana sahiptir.

Tercan Devlet Hastanemiz tam otomasyon sistemiyle Sağlık Bakanlığı standartlarında hizmet vermektedir.

Sunduğumuz hizmetlerdeki amacımız; sağlık hizmetlerinin nedenli ciddi ve kutsal olduğu bilinciyle hareket ederek, ihtiyaç ve gereksinimlerin iyi tespit edilmesi, kaynakların etkin ve verimli kullanımının sağlanması, saygılı ve güler yüzlü şefkat ve güven veren konforlu bir sağlık hizmeti sunmaktır. Bunu yaparken tıp etiğini ilke edinmek, bilgi ve teknolojiyi kullanarak hasta ve çalışan haklarının her zaman korunduğu, çevreye ve topluma duyarlı kaliteli bir sağlık hizmeti sunmaktır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tercan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tercan Devlet Hastanesi, Erzincan ili Tercan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Tercan Devlet Hastanesi RandevuTercan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tercan Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Tercan Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Tercan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tercan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çayırlı Devlet Hastanesi

29.3 km. uzaklıkta

Çayırlı Devlet Hastanesi Erzincan

Aşkale İlçe Hastanesi

29.9 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Erzurum Cad. No:121

Otlukbeli İlçe Hastanesi

37.3 km. uzaklıkta

Fatih Mah. Otlukbeli

Çat Devlet Hastanesi

54.4 km. uzaklıkta

Oyuklu Mahallesi Hastane Caddesi

Bayburt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

54.4 km. uzaklıkta

Tuğcuzade Mh. Vali Nihat Üç Yuldız Cd. No:13

Bayburt Devlet Hastanesi

56.1 km. uzaklıkta

Şingah Mah. İbni Sina Cad. No:25