Tercan Devlet Hastanesi

Tercan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Tercan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzincan
İlçe:Tercan
Adres:Kazım Karabekir Mah. Kervansaray Cad. No:3
Telefon:0 (446) 441-3097
Web Sitesi:tercandh.saglik.gov.trHata Bildir
39.77901840.378821

Kurum Hakkında

Tercan Devlet Hastanesi 1965 yılında hizmete açılmıştır. İlçemizin E-80 karayolu üzerinde bulunması, Erzincan ilimize 98, Erzurum iline 90 km uzaklıkta bulunması hastanemize ayrıca bir önem kazandırmaktadır. Hastanemiz ilçe merkezi nüfusunun yanından ilçemize bağlı 3 belde ve 69 köyümüzde toplam 18500 bölge halkına hizmet etmektedir. Hastanemiz 25 yatak kapasiteli olup Temmuz 2009 tarihi itibariyle 1. Blok ana bina 900 metrekare, 2. Blok Diyaliz Tedavi Merkezi 280 metrekare olmak üzere toplamda 980 metrekare kapalı alana sahiptir.

Tercan Devlet Hastanemiz tam otomasyon sistemiyle Sağlık Bakanlığı standartlarında hizmet vermektedir. Sunduğumuz hizmetlerdeki amacımız; sağlık hizmetlerinin nedenli ciddi ve kutsal olduğu bilinciyle hareket ederek, ihtiyaç ve gereksinimlerin iyi tespit edilmesi, kaynakların etkin ve verimli kullanımının sağlanması, saygılı ve güler yüzlü şefkat ve güven veren konforlu bir sağlık hizmeti sunmaktır. Bunu yaparken tıp etiğini ilke edinmek, bilgi ve teknolojiyi kullanarak hasta ve çalışan haklarının her zaman korunduğu, çevreye ve topluma duyarlı kaliteli bir sağlık hizmeti sunmaktır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tercan Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Tercan Devlet Hastanesi, Erzincan ili Tercan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Tercan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tercan Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Tercan Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Tercan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tercan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çayırlı Devlet Hastanesi
29.2 km. uzaklıkta
Çayırlı Devlet Hastanesi Erzincan
Aşkale İlçe Devlet Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Erzurum Cad. No:121
Otlukbeli İlçe Hastanesi
37.2 km. uzaklıkta
Mehmet Akif Ersoy Mah
Bayburt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
54.4 km. uzaklıkta
Tuğcuzade Mh. Vali Nihat Üç Yuldız Cd. No:13
Çat Devlet Hastanesi
54.4 km. uzaklıkta
Oyuklu Mah. Hastane Cad.
Bayburt Devlet Hastanesi
55.2 km. uzaklıkta
Tuzcuzade Mah. Barbaros Cad. No:11/K