Tirebolu Devlet Hastanesi

Tirebolu Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Tirebolu Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Giresun
İlçe:Tirebolu
Adres:Haman Mah. Kurcakale Mevki No:1
Telefon:0 (454) 411-4228
41.00370738.827915

Kurum Hakkında

Sağlık Bakanlığı'na bağlı bir kamu kurumu olarak 1972 yılında 50 yataklı olarak açılan Tirebolu Devlet Hastanesi 1996 yılında 85 yatak kapasitesine çıkarılmıştır. 1998 yılında diyaliz ünitesi 4 yataklı olarak hizmete açılmıştır. 2007 yılında 5 yatak kapasiteli olarak hizmete devam etmektedir. 2004 yılında sağlık standartlarımızı yükseltmek, günün teknolojik imkanlarını yöre halkımıza sunmak, yatan hasta odalarımızı tek ve çift yataklı hale getirebilmek, hastanemizin alt yapısını geliştirebilmek için; 7000 m2'lik, 150 yataklı Ek Bina planlaması yapılmış ve yatırım programına alınmıştır, 2005 yılında projelendirilmiş ve 2006 yılında ihalesi yapılmıştır.

Hastanemiz genel cerrahi, dahiliye, KBB, çocuk, kadın doğum branşlarında toplam 7 uzman hekim, 7 pratisyen hekim dahil olmak üzere toplam 129 personel ile yöre halkına hizmet vermektedir. Hastanemizde 3 ameliyat salonu bulunmaktadır. 1 adet diyaliz nakil aracı ve 2 adet ambulans mevcuttur.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Tirebolu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tirebolu Devlet Hastanesi, Giresun ili Tirebolu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Tirebolu Devlet Hastanesi RandevuTirebolu Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tirebolu Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Tirebolu Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Tirebolu Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tirebolu Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Espiye Devlet Hastanesi

8.7 km. uzaklıkta

Merkez Mah. Sahil Yolu Belediye Cad. No: 1

Opr. Dr. Ergun Özdemir Görele Devlet Hastanesi

13.2 km. uzaklıkta

Bozcaali Mah. Mehmet Burnu Görele

Yağlıdere İlçe Hastanesi

23.3 km. uzaklıkta

Dr. Selçuk Kaya Cad. No:34

Giresun Ada Hastanesi

33.7 km. uzaklıkta

Aydınlar Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:248

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi

36.6 km. uzaklıkta

Kavaklar Mah. Gedikkaya Cad. No:66

Vakfıkebir Devlet Hastanesi

37.4 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Gülbaharhatun Cad. No:126-A