Tufanbeyli Devlet Hastanesi

Tufanbeyli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Tufanbeyli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Adana
İlçe:Tufanbeyli
Adres:Cumhuriyet Mahallesi Hastane Caddesi No:1
Telefon:0 (322) 781-9496
38.25748036.213781

Kurum Hakkında

Tufanbeyli ilçesinde 2004 yılında hizmete giren Tufanbeyli Devlet Hastanesi toplumun sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 2009 yılında 2 dahiliye 1 kadın doğum 1 aile hekimi ve bir diş tabibi, acil serviste ise 4 pratisyen hekim görev yapmaktadır.

Tufanbeyli Devlet Hastanesi Olarak vatandaşlara hizmet vermekteyiz. Hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak; modern tıbbi, teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verirken, çalışanlarımızın da ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek amacındayız. Bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarını saygılı, güler yüzlü yaklaşarak hasta ve çalışan memnuniyetini maksimum arttırmak misyonumuzdur.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Geriatri
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tufanbeyli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tufanbeyli Devlet Hastanesi, Adana ili Tufanbeyli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Tufanbeyli Devlet Hastanesi RandevuTufanbeyli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ali Burak
Ali Burak · 4 Eylül 2018

Hiçbir branşta doktor yok

Tufanbeyli Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Tufanbeyli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tufanbeyli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Göksun Devlet Hastanesi
38.8 km. uzaklıkta
Harbiye Mh. Prf.Dr. Mehmet Sağlam Blv. No:349
Tomarza Devlet Hastanesi
42.2 km. uzaklıkta
Kayseri Caddesi İzzet Özilhan Bulvarı
Pınarbaşı Devlet Hastanesi
53.8 km. uzaklıkta
Yeni Cami Mah Saray Sk No:1
Afşin Devlet Hastanesi
59.5 km. uzaklıkta
Yeşilyurt Mah. Kemal Ertekin Cad.
Develi Devlet Hastanesi
64.8 km. uzaklıkta
Cami Cedid Mah. Hastane Caddesi No:14
Bünyan Devlet Hastanesi
72.8 km. uzaklıkta
Sağlık Mah. Şehit Yusuf Uğur Caddesi