Pınarbaşı Devlet Hastanesi

Pınarbaşı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Pınarbaşı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kayseri
İlçe:Pınarbaşı
Adres:Yeni Cami Mah. Dedeman Cad. Saray Sok. No:10
Telefon:0 (352) 512-1030
Web Sitesi:pinarbasidh.saglik.gov.trHata Bildir
38.72174536.390295

Kurum Hakkında

Pınarbaşı Devlet Hastanesi, Kayseri ili Pınarbaşı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Pınarbaşı Devlet Hastanesi hizmet grubu, D grubudur ve 25 tescilli yatak kapasitesine sahiptir. 4 adet diş ünitesi bulunmaktadır. 1 ameliyat masası bulunmaktadır. 6+1 Cihazı ile hemodiyaliz ünitemiz haftanın altı günü hizmet vermektedir. 4 yataklı 1. seviye yoğun bakım ünitesi 2018 yılında açılmıştır. 4 yataklı palyatif bakım merkezi 2019 yılında açılmıştır. Fizik tedavi ünitemiz 2022 yılında hizmete açılmıştır.

Pınarbaşı Devlet Hastanesi olarak, hastalarımıza verdiğimiz hizmetin etkinlik ve verimliliğini sürekli gözeterek en iyiye ulaşmak temel amacımızdır.

Pınarbaşı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Pınarbaşı Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Pınarbaşı Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Pınarbaşı Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Pınarbaşı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sarız İlçe Devlet Hastanesi
10 yatak kapasiteli olan, 4 aile hekimi birimi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu bulunan Sarız İlçe Devlet Hastanesi 2023 yılında yeni binasında hizmete girmiştir.
Bünyan Devlet Hastanesi
Bünyan Devlet Hastanesi
47 km. uzaklıkta
75 yataklı yeni Bünyan Devlet Hastanesi 31 poliklinikte, nitelikli hasta odaları, son teknolojiye sahip görüntüleme cihazları, ameliyathaneleri, özellikli birimleri ile ilçenin tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Tufanbeyli Devlet Hastanesi
Tufanbeyli Devlet Hastanesi
54 km. uzaklıkta
2004 yılında hizmete giren Tufanbeyli Devlet Hastanesi olarak hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak; modern tıbbi, teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verirken, çalışanlarımızın da ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek
Gemerek Devlet Hastanesi
Gemerek Devlet Hastanesi
59 km. uzaklıkta
Hastanemizde 25 yataklı servis ve Dahiliye, Aile hekimliği, Acil Servis, Diş, ve Diyaliz Polikliniği ile nitelikli ve kaliteli hizmet anlayışıyla siz hastalarımıza hizmet verilmektedir.
Tomarza Yaşar Karayel Devlet Hastanesi
Tomarza Devlet Hastanesi ayaktan teşhis, tedavi ve yataklı tedavi hizmeti sunarken 24 saat acil servis ve ambulans hizmeti vermektedir.
Afşin Devlet Hastanesi
Afşin Devlet Hastanesi
70 km. uzaklıkta
Afşin Devlet Hastanesi, ilçe merkezine 3 km uzaklıkta bulunan mevcut binasında 100 yataklı olarak 1989 yılında hizmet vermeye başlamış ve halen aynı binada hizmete devam etmektedir.
Özel Uzdent Beyazşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
2016 yılında kurulan ve ikinci şubemiz olan Uzdent Diş Klinikleri Beyazşehir şubemiz; 5 diş hekimi ile Melikgazi ilçesi Gesi Caddesi üzerinde faaliyet göstermektedir.
Şarkışla Devlet Hastanesi
80 yataklı Şarkışla Devlet Hastanesinde üç adet ameliyathane, yoğun bakım ünitesi, 7 adet diyaliz ünitesi bulunmak olup bölge hastanesi statüsü konumundadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Pınarbaşı Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉