Gemerek Devlet Hastanesi

Gemerek Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gemerek Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sivas
İlçe:Gemerek
Adres:Şehit Pilot Mehmet Aras Cd. No:95
Telefon:0 (346) 614-1058
Web Sitesi:gemerekdh.saglik.gov.trHata Bildir
39.19254336.082145

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1998 yılında 8320m² iki blok olarak inşa edilmiştir. A blok üç katlı olup idari birim, acil servis, yataklı hasta servisi, diş polikliniği ve diyaliz ünitesi; B blok ise iki katlı olup poliklinikler ve ameliyathane birimleri bulunmaktadır. Hastanemizde 25 yataklı servis ve Dahiliye, Aile hekimliği, Acil Servis, Diş, ve Diyaliz Polikliniği ile nitelikli ve kaliteli hizmet anlayışıyla siz hastalarımıza hizmet verilmektedir.

Diş ve Diyaliz poliklinikleri hastanemize 2005 ylında dahil edilmiştir. 2008 yılında ayrıca hastanemizin dış ve iç çephesinde değişiklikler yapılıp hastanemizin servis yatakları yenilenmiştir yine aynı yıl hastanemize Bebek Dostu Hastane ünvanı verilmiştir. 2013 yılında kurulan Evde Bakım Hizmet Birimi ile hastaya ihtiyacı olan tıbbi bakım ve rehabilitasyonun evinde, aile ortamında sunulması gerçekleştirilmektedir. Ameliyathanemizin tadilat ile yeniden düzenlenmesi sonrası yeni yılda Genel Cerrahi birimi tarafından ameliyatların gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Gemerek Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Gemerek Devlet Hastanesi, Sivas ili Gemerek ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Gemerek Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gemerek Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Gemerek Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Gemerek Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gemerek Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Şarkışla Devlet Hastanesi
34.6 km. uzaklıkta
Yıldırım Mahallesi Ülkü Sk. No:27
Özvatan Devlet Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Yukarı Boğaziçi Mh. Özvatan
Çayıralan Devlet Hastanesi
39.6 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Tekke Caddesi No:4
Bünyan Devlet Hastanesi
42.6 km. uzaklıkta
Sağlık Mah. Şehit Yusuf Uğur Caddesi
Akdağmadeni Devlet Hastanesi
55.5 km. uzaklıkta
Gültepe Mah. 171 Sok. No:44
Pınarbaşı Devlet Hastanesi
58.6 km. uzaklıkta
Yeni Cami Mah Saray Sk No:1