Tunceli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Tunceli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Tunceli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Tunceli
İlçe:Merkez
Adres:Moğoltay Mah. Okullar Cad. No:40
Telefon:0 (428) 212-6533
Web Sitesi:tunceli.adsm.saglik.gov.trHata Bildir
39.10991239.549876

Kurum Hakkında

Tunceli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Tunceli şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz çalışma saatleri hafta içi 08:00-17:00 saatleri arasındadır. Acil servisimizde 7 gün 24 saat nöbet şeklinde hizmet verilmektedir. Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için çocuk polikliniğinimiz açılmış bulunmaktadır. Kurumumuzda çocuk dişleri ile ilgili her türlü hizmet sağlanmaktadır.

Hastanemize gelmeden önce, Hekiminizi seçin bölümünden hekimlerimizi görebilir, online randevu veya telefonla randevu alıp, iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz

Tunceli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Tunceli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Tunceli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Tunceli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Tunceli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tunceli Devlet Hastanesi
Tunceli Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Tunceli Devlet Hastanesi 150 yataklı yeni binasında 35 poliklinik ile hizmet vermektedir.
Karakoçan Devlet Hastanesi
Karakoçan Devlet Hastanesi
47 km. uzaklıkta
2016 yılında açılan Karakoçan Devlet Hastanesi yeni binası 50 yataklı olup Karakoçan ilçesindeki hastalarla ile beraber; Tunceli İlinin Mazgirt ve Nazımiye ilçeleri, Bingöl İlinin Kiğı, Adaklı ve Yayladere ilçelerindeki hastalara
Kovancılar Devlet Hastanesi
Kovancılar Devlet Hastanesi 9 poliklinikle hizmet vermektedir 50 yatak kapasitelidir, kadın doğum, dahiliye, çocuk doktoru, üroloji uzmani, genel cerrahi uzmanı ve diş doktorlarımız bulunmaktadır.
Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Kampüsü içerisinde konuşlu, Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde 69 ünit kapasiteli özellikli sağlık alanı olarak 4 yataklı ameliyathane bulunmaktadır.
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi 360000 m2 alan üzerinde kurulmuştur. Hastanemiz toplam 1038 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanemizde 227 adet poliklinik bulunmaktadır. Hastanemizde 5 tanesi gün ameliyathanesi olmak üzere topla
Özel Mediline Hastanesi
Özel Mediline Hastanesi
55 km. uzaklıkta
Özel Mediline Hastanesi olarak yaşam için Sağlık felsefesiyle Doğu Anadolunun dört bir yanında yüksek standartlarda sağlık hizmetleri sunan bir hastane olarak sağlık hizmeti veriyoruz.
Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanemiz, Sağlık Bakanlığına bağlı Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (Psikiyatri, Nöroloji ve Çocuk Psikiyatrisi) alanlarında faaliyet gösteren bir dal hastanesidir.
Özel Elazığ Hayat Hastanesi
1982 yılından beri faaliyetini sürdüren Elazığ Hayat Hastanesi yılların verdiği deneyimle; kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Tunceli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉