Karakoçan Devlet Hastanesi

Karakoçan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Karakoçan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Elazığ
İlçe:Karakoçan
Adres:Kırkpınar Mahallesi Hastane Cad.
Telefon:0 (424) 711-2502
38.95425140.037187

Kurum Hakkında

Hastanemiz inşaatına 19-06-1987 yılında başlanmış olup 01-11-1990 tarihinde Sağlık Bakanlığınca kabulü yapılmıştır. 1991 Yılından itibaren aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir. 2004 yılında Karakoçan'ın yardım sever halkının katılımlarıyla 4 tane özel oda düzenlenmiştir. 2007 yılı Ocak ayında Hemodiyaliz ünitesi hastanemize katılmıştır. 1996 Yılına kadar sadece pratisyen hekimlerle, hizmet veren hastanemiz sonraki yıllarda rotasyonla gelen uzman hekimlerle çalışmakta iken şu an itibariyle 5 aktif uzman hekimin çalışmasıyla daha yeterli hizmet sunmaktadır.

Hastane binası; zemin kat ile beraber üç katlı olup her kat 893 metrekaredir. Lojman ve yan tesisleri bulunmamaktadır. Hastanemiz; 35 Yataklı bir hastane olup; Dahiliye, Kadın-Doğum, Genel Cerrahi, Anestezi, Çocuk Hastalıkları bölümünde poliklinik ve yatış yapılarak tedavi hizmeti sunar, Diş polikliniği 08-16 saatleri arasında, Acil polikliniği, laboratuar, röntgen birimleri 24 saat kesintisiz hizmet verir. Hemodiyaliz ünitesi fiziki ve teknolojik donanımı en üst düzeyde yapılandırılarak haftanın 3 günü hizmet vermektedir. Hastanemiz aynı zamanda 112-B statüsünde Acil hizmeti vermektedir. Görüntülü hizmetin artırılması için Hastanemizde görüntüleme yöntemlerinden röntgen ve USG cihazı kullanılmaktadır.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Karakoçan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karakoçan Devlet Hastanesi, Elazığ ili Karakoçan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Karakoçan Devlet Hastanesi RandevuKarakoçan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Renas Yıldız · 3 Nisan 2013

Hala asansör olmadığı için acil hastalar sırtla veya sedyeyle tahlil ve ameliyathaneye yani 2. ve 3. kata taşınıyor. Bunu da gündeme getirmemizi ve miletimize hizmet için bunlar da temin edilse daha iyi olur saygılar

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Karakoçan Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Karakoçan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karakoçan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kovancılar Devlet Hastanesi

30.2 km. uzaklıkta

Çaybaşı Mah. Lokman Sokak No:2

Palu Devlet Hastanesi

30.4 km. uzaklıkta

Numune Mah. Hastane Cad.

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

40.6 km. uzaklıkta

Yenişehir Mah.Güldiken Sok. No:11

Bingöl Hemodiyaliz Merkezi

41 km. uzaklıkta

Kültür Cd. 10/A Ticaret ve Sanayi Odası Zemin

Bingöl Hastanesi

41.3 km. uzaklıkta

İnönü Mah. Kültür Cad.

Bingöl Devlet Hastanesi

41.7 km. uzaklıkta

Saray Mahallesi Hasan Basri Caddesi

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

42.3 km. uzaklıkta

Bingöl Muş Karayolu Gayt Köprüsü Mevkii