Karakoçan Devlet Hastanesi

Karakoçan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Karakoçan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Elazığ
İlçe:Karakoçan
Adres:Kırkpınar Mah. Hastane Cad. No:14/1
Telefon:0 (424) 711-2502
Web Sitesi:karakocandh.saglik.gov.trHata Bildir
38.94730240.049706

Kurum Hakkında

2016 yılında hizmete giren Karakoçan Devlet Hastanesi yeni binası 50 yataklı olup 2 adet ameliyathanemiz ve 2 adet doğumhanemiz aktif durumdadır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Ortopedi ve Kadın Hastalıkları ve Doğum dallarında birer adet uzman doktorumuz Dahiliye servisinde 2 adet uzman doktorumuz aktif olarak görev yapmaktadır. Diyaliz ünitemiz 7 yataklı olup şu an aktif bir şekilde hizmet verilmektedir.

Hastanemiz bulunduğu coğrafi konum itibariyle Karakoçan ilçesindeki hastalarla ile beraber; Tunceli İlinin Mazgirt ve Nazımiye ilçeleri, Bingöl İlinin Kiğı, Adaklı ve Yayladere ilçelerindeki hastalara da yoğun olarak hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Karakoçan Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Karakoçan Devlet Hastanesi, Elazığ ili Karakoçan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Karakoçan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Renas Yıldız
★★★
Hala asansör olmadığı için acil hastalar sırtla veya sedyeyle tahlil ve ameliyathaneye yani 2. ve 3. kata taşınıyor. Bunu da gündeme getirmemizi ve miletimize hizmet için bunlar da temin edilse daha iyi olur saygılar

Karakoçan Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Karakoçan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karakoçan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Palu Devlet Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Numune Mah. Hastane Cad.
Kovancılar Devlet Hastanesi
30.1 km. uzaklıkta
Çaybaşı Mah. Lokman Sok. No:2
Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
39.4 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah. Güldiken Sok. No:11
Bingöl Hemodiyaliz Merkezi
39.8 km. uzaklıkta
Kültür Cd. 10/A Ticaret ve Sanayi Odası Zemin
Bingöl Hastanesi
40.1 km. uzaklıkta
İnönü Mah. Kültür Cad.
Bingöl Devlet Hastanesi
40.5 km. uzaklıkta
Saray Mah. Hastane Cad. No:60