Karakoçan Devlet Hastanesi

Karakoçan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Karakoçan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Elazığ
İlçe:Karakoçan
Adres:Kırkpınar Mahallesi Hastane Cad.
Telefon:0 (424) 711-2502
Web Sitesi:karakocandh.saglik.gov.trHata Bildir
38.95425140.037187

Kurum Hakkında

Hastanemiz inşaatına 19-06-1987 yılında başlanmış olup 01-11-1990 tarihinde Sağlık Bakanlığınca kabulü yapılmıştır. 1991 Yılından itibaren aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir. 2004 yılında Karakoçan'ın yardım sever halkının katılımlarıyla 4 tane özel oda düzenlenmiştir. 2007 yılı Ocak ayında Hemodiyaliz ünitesi hastanemize katılmıştır. 1996 Yılına kadar sadece pratisyen hekimlerle, hizmet veren hastanemiz sonraki yıllarda rotasyonla gelen uzman hekimlerle çalışmakta iken şu an itibariyle 5 aktif uzman hekimin çalışmasıyla daha yeterli hizmet sunmaktadır.

Hastane binası; zemin kat ile beraber üç katlı olup her kat 893 metrekaredir. Lojman ve yan tesisleri bulunmamaktadır. Hastanemiz; 35 Yataklı bir hastane olup; Dahiliye, Kadın-Doğum, Genel Cerrahi, Anestezi, Çocuk Hastalıkları bölümünde poliklinik ve yatış yapılarak tedavi hizmeti sunar, Diş polikliniği 08-16 saatleri arasında, Acil polikliniği, laboratuar, röntgen birimleri 24 saat kesintisiz hizmet verir. Hemodiyaliz ünitesi fiziki ve teknolojik donanımı en üst düzeyde yapılandırılarak haftanın 3 günü hizmet vermektedir. Hastanemiz aynı zamanda 112-B statüsünde Acil hizmeti vermektedir. Görüntülü hizmetin artırılması için Hastanemizde görüntüleme yöntemlerinden röntgen ve USG cihazı kullanılmaktadır.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Karakoçan Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Karakoçan Devlet Hastanesi, Elazığ ili Karakoçan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Karakoçan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Renas Yıldız
Hala asansör olmadığı için acil hastalar sırtla veya sedyeyle tahlil ve ameliyathaneye yani 2. ve 3. kata taşınıyor. Bunu da gündeme getirmemizi ve miletimize hizmet için bunlar da temin edilse daha iyi olur saygılar

Karakoçan Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Karakoçan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karakoçan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kovancılar Devlet Hastanesi
30.2 km. uzaklıkta
Çaybaşı Mah. Lokman Sokak No:2
Palu Devlet Hastanesi
30.4 km. uzaklıkta
Numune Mah. Hastane Cad.
Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
40.6 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah.Güldiken Sok. No:11
Bingöl Hemodiyaliz Merkezi
41 km. uzaklıkta
Kültür Cd. 10/A Ticaret ve Sanayi Odası Zemin
Bingöl Hastanesi
41.3 km. uzaklıkta
İnönü Mah. Kültür Cad.
Bingöl Devlet Hastanesi
41.7 km. uzaklıkta
Saray Mahallesi Hasan Basri Caddesi
Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
42.3 km. uzaklıkta
Bingöl Muş Karayolu Gayt Köprüsü Mevkii