Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi

Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:E-5 Karayolu Üzeri Güneş Sok. No:2
Telefon:0 (212) 507-9950
Web Sitesi:www.tbv.com.trHata Bildir
41.00073728.880274

Kurum Hakkında

1989 yılında kurulan TBV Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi, Hizmet Hastanesi bünyesinde 60+5 cihaz kapasitesi ile ISO 9001:2008 TUV Rheinland Kalite Yönetim Sistemi kapsamında ayda ortalama 300 hastaya hizmet vermektedir.

Diyaliz merkezinin tüm hemodiyaliz cihazları, su arıtma sistemi ve kullanılan tıbbi malzemeler Alman Fresenius markadır. Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi'nde, İstanbul Avrupa yakası için hastalarımıza servis hizmeti verilmektedir. Merkezimizden, yurtdışından gelen yabancı hastalar da hizmet almaktadır.

Misyonumuz, böbrek sağlığında yoğunlaşarak, sağlık hizmetleri veren, ağırlıklı olarak koruyucu hekimlik, böbrek hastalıklarının konservatif tedavisi ve replasman (diyaliz ve transplantasyon) tedavisi alanlarında çalışan, etik ve bilimsel kurallara öncelik veren, hastaların eğitimini, toplumun bilinçlendirilmesini ve bu alanda insan gücü yetiştirilmesini sağlayan, böbrek sağlığı politikalarının oluşmasında katkıda bulunulan, bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetlerde bulunmaktır.

Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hakan Tezeden
★★★
Merhaba, Telefona bakan var mı sizde ? yanlış anlaşılmasın sabah saat 11:12'de aradım. Saygılar

Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Memorial İstanbul Hizmet Hastanesi
30 metre uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Güneş Sok. No:2-4
Ethica İncirli Hastanesi
750 metre uzaklıkta
İncirli Pelinli sok. No:23 Bakırköy
İstanbul Göz Hastanesi
770 metre uzaklıkta
İzzettin Çalışlar Cd. Neyyire Sk. No:3
İAÜ Dentaydın Bahçelievler Diş Hastanesi
790 metre uzaklıkta
İzzettin Çalışlar Cad. 31/A Bahçelievler
Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
810 metre uzaklıkta
İzzet Çalışlar Cd. Hami Botasun Apt. No:42/2
Atriyum Tıp Merkezi
930 metre uzaklıkta
Osmaniye Mah. Bildik Sk. No:8