Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi

Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:E-5 Karayolu Üzeri Güneş Sok. No:2
Telefon:0 (212) 507-9950
41.00073728.880274

Kurum Hakkında

1989 yılında kurulan TBV Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi, Hizmet Hastanesi bünyesinde 60+5 cihaz kapasitesi ile ISO 9001:2008 TUV Rheinland Kalite Yönetim Sistemi kapsamında ayda ortalama 300 hastaya hizmet vermektedir.

Diyaliz merkezinin tüm hemodiyaliz cihazları, su arıtma sistemi ve kullanılan tıbbi malzemeler Alman Fresenius markadır. Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi'nde, İstanbul Avrupa yakası için hastalarımıza servis hizmeti verilmektedir. Merkezimizden, yurtdışından gelen yabancı hastalar da hizmet almaktadır.

Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hakan Tezeden · 1 Ağustos 2018

Merhaba, Telefona bakan var mı sizde ? yanlış anlaşılmasın sabah saat 11:12'de aradım. Saygılar

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Memorial Hizmet Hastanesi

30 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Güneş Sok. No:2-4

Ethica İncirli Hastanesi

750 metre uzaklıkta

İncirli Pelinli sok. No:23 Bakırköy

İstanbul Göz Hastanesi

770 metre uzaklıkta

İzzettin Çalışlar Cd. Neyyire Sk. No:3

İstanbul Aydın Üniversitesi Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

790 metre uzaklıkta

İzzettin Çalışlar Cad. 31/A

Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

810 metre uzaklıkta

İzzet Çalışlar Cd. Hami Botasun Apt. No:42/2

Atriyum Tıp Merkezi

930 metre uzaklıkta

Osmaniye Mah. Bildik Sk. No:8