Uzunköprü Devlet Hastanesi

Uzunköprü Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Uzunköprü Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Edirne
İlçe:Uzunköprü
Adres:Muradiye Mah.19 Mayıs Sok.
Telefon:0 (284) 513-1088
Web Sitesi:uzunkoprudh.saglik.gov.trHata Bildir
41.26456826.689529

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1955 yılında faaliyete geçmiştir. İlçemiz Muradiye Mahallesi, Keşan Caddesindeki adresinde halen faaliyetini sürdürmektedir. Sağlık Bakanlığına Tahsisi yapılmış 14800 m2 arsa üzerinde bulunan merkez binalarımız ve 13125 m2 arsa üzerinde bulunan ek binamız ile birlikte, hastanemiz halen toplam 4 ana binada hizmet vermektedir. C Blokta, 1989 yılında devlet vatandaş işbirliği ile temeli atılmış olan 50 yataklı ek hastane binamızın yapımı tamamlanmış ve kadro yatak sayımız 2005 yılında 200'e yükselmiştir.

24.12.2006 tarihinden itibaren hastalarımız, merkez bina hastanemiz servislerinde, Avrupa Standartlarında, 2 kişilik, banyo ve tuvaletli hasta odalarında sağlık hizmeti almaya başlamıştırlar. Acil Servis Ekim 2006 ayı içerisinde modernize edilmiş olarak yeni yerinde sağlık hizmeti sunmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, Yeni Doğan Yoğun Bakım kliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kliniği ile hastanemiz baş tabipliğine bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

İlçemiz; Avrupa- Edirne-İzmir yol güzergahında bulunmaktadır. İlimiz ilçelerinden Meriç'te hastane bulunmamaktadır. İlçemiz merkez ve köyleri ve Meriç ilçesi merkez ve köyleri de değerlendirmeye alındığında yaklaşık 86.000 kişiye sağlık hizmeti vermektedir.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Uzunköprü Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Uzunköprü Devlet Hastanesi, Edirne ili Uzunköprü ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Uzunköprü Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çetin Akgül
★★★
Uzun Köprü Devlet hastanesinde internet üzerinden randevu almak önceleri kolaydı gidiceğin doktorun ismini görüp seçebilirdik oysa şimdi kolaylık yapalım derken dahada zorlaştırmışlar bu sistemi insanların daha kolay randevu almalarını engeller hala gelmiş bu yorumumu dikkate alınarak randevu sistemini kolaylaştırmanızı dilerim saygılarımla ...
Hatice Dalkılıç
★★★★★
Bir yakınım hastanenizin fizik bölümünde yatmaktadır. Memnun olduğunu söyledi. Yakını olarak uzmanlarınızdan hizmetlinize kadar teşekkür ederim. Tüm hastalara şifalar dilerim.

Uzunköprü Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Uzunköprü Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Uzunköprü Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hayrabolu Devlet Hastanesi
35.5 km. uzaklıkta
Aydın Evler Mh. Arslan Küme Evleri No:20
Babaeski Devlet Hastanesi
36.8 km. uzaklıkta
Dindoğru mah. 434 Nolu sokak, No:2, E-5 yolu üzeri
Ekol Hastanesi
43.8 km. uzaklıkta
Kocasinan Mh. Muammer Aksoy Cd. 21. Sk No:1
Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi
43.9 km. uzaklıkta
Hadımağa Mevkii, Helvacısakaoğlu Sok.
Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi
44.6 km. uzaklıkta
Organize Sanayi Girişi, Kapaklı
Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
45.1 km. uzaklıkta
1. Murat Mah. İbrahim Soyan Sok. No:8
Keşan Hastanesi
45.4 km. uzaklıkta
Büyük Cami Mah. Zanaatkarlar Cad. No:2