Yıldızeli Devlet Hastanesi

Yıldızeli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Yıldızeli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sivas
İlçe:Yıldızeli
Adres:Fevzi Çakmak Mah. Cumhuriyet Cad. No:12
Telefon:0 (346) 751-2498
39.87062336.600738

Kurum Hakkında

Yıldızeli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Yıldızeli Devlet Hastanesi, Sivas ili Yıldızeli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Yıldızeli Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

MHRS - Online Randevu

Yıldızeli Devlet Hastanesi RandevuYıldızeli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yusuf Köse Sandal · 5 Ocak 2012

Siz Yıldızeli hastane çalışanlarına teşekkür eder telefonla bağlantı kuran oradaki personele ayriyetten teşekkür ederim. İşerinizde başarılar dilerim. Orda yatmakta olan Necmi Öztürk'e de geçmiş olsun.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Yıldızeli Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Yıldızeli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yıldızeli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi

16.4 km. uzaklıkta

Sıcak Çermik Kaplıcası Sivas Ankara yolu 35. km

Orta Anadolu Diyaliz Merkezi

37 km. uzaklıkta

Kadiburhanettin Mah. Necip Fazıl Kısakürek Cad. Sancak Apt

Gültepe Hastanesi

37.4 km. uzaklıkta

Gültepe Mah. 53-7. Sok. No:8

Sivas Devlet Hastanesi

37.7 km. uzaklıkta

İstasyon Cad. İnönü Bulvarı No:55

Sivas Tıp Merkezi

38.1 km. uzaklıkta

Çarşıbaşı Mah. Sarraflar Sok. No:6/G