Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi

Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi
Kurum Adı:Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Adana
İlçe:Yüreğir
Adres:Dadaloğlu Mah. 39. Sk. No:6
Telefon:0 (322) 327-2727
37.00443735.362673

Kurum Hakkında

Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve Araştırma Hastanesi, Başkent Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı, kamu tüzel kişiliğe sahip bir vakıf üniversitesi hastanesi olarak, 26 Haziran 1998 tarihinde Adana-Yüreğirde hizmete açılmıştır.

19 Ekim 2002 tarihinde Özel Seyhan Hastanesi’nin hisselerinin devir alınmasıyla Özel Seyhan Hastanesini bünyesine katmıştır. 17 Kasım 2006 tarihinde de Kışla Yerleşkesi’ni hizmete açarak hizmet ağını genişletmiştir. Kışla Yerleşkesi Türkiye’nin en büyük ve en modern Diyaliz merkezini, Onkoloji merkezi (Radyoterapi ve Tıbbi onkoloji ), Ağız ve Diş Sağlığı, Fizik Tedavi, PET/BT ve Nefroloji bölümlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Yaklaşık 65. 000m2 kapalı alana sahip Hastanemiz, toplam 561 yatak kapasiteli olup,

• Her türlü cerrahi müdahaleye olanak sağlayacak nitelikte toplam 16 Ameliyathane,

• Yanık Ünitesi dahil toplam 129 yataklı 9 Yoğun Bakım Ünitesi,

• 96 yataklı Diyaliz Ünitesi ve her türlü tetkikin yapılabildiği modern cihazlarla donatılmış laboratuvarları, görüntüleme merkezleri, Radyoterapi Üniteleri, Ağız ve Diş Sağlığı merkezi, tam donanımlı Acil Servisleri ve Ambulanslarıyla ana bilim dallarının tümünde gerek poliklinik gerekse yataklı sağlık hizmeti vermektedir.

Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi, Adana ili Yüreğir ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Altınkoza Tıp Merkezi

490 metre uzaklıkta

Tahsilli Mah. Kozan Cad. No:321 (Tren Yolu Yanı)

Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Serinevler Mah. Ege Bağatur Bulvarı No:1

İsa Alataş Tıp Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Selahattin Eyyubi Mahallesi 75. Yıl Cumhuriyet Bulvarı No:5/A

Algomed Hastanesi

2.3 km. uzaklıkta

Kozan Yolu Üzeri Sarıçam Mahallesi No:136 Yüreğir Otogar Karşısı

Galleria KBB Dal Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Cemalpaşa Mh. Fuzuli Cd. Galleria İşmerkezi 14/C

Sistem Tıp Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Cemalpaşa Mah. 63007 Sok. No:25/H

Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi

3.1 km. uzaklıkta

Reşatbey Mah. Cumhuriyet Cad. No:31