Başkent Üniversitesi Konya Arastırma ve Uygulama Merkezi

Başkent Üniversitesi Konya Arastırma ve Uygulama Merkezi
Kurum Adı:Başkent Üniversitesi Konya Arastırma ve Uygulama Merkezi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Hoca Cihan Mahallesi Saray Cad.No:1
Telefon:0 (332) 257-0606
37.884732.4567

Kurum Hakkında

Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi ise 6 Haziran 2003 tarihinden itibaren, Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine bağlı olarak hizmetini sürdürmektedir.

Haziran 2003 tarihinde Konya'da hizmete başlayan hastane 22. 000 m² kapalı alan üzerine kurulmuş; biri Diyaliz Merkezi olmak üzere, dört bloktan oluşmaktadır. 10. 000 m2'lik otoparkı ile bu alanda çok önemli bir sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Başkent Üniversitesi Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi, 2 Ekim 2003 tarihinden itibaren aldığı ISO 9001:2000 KALİTE BELGESİ ve 2009 yılında Sağlık Bakanlığının kaliteli hizmet sunumunu derecelendirdiği sistemde 907. 5 puan alarak Konya'daki tek, Türkiye genelinde 19. "A" sınıfı hastane olarak kaliteli hizmet konusunda hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan, poliklinik birimleri, 200 yatak kapasitesine ulaşan tedavi üniteleri, 30 makine kapasiteli diyaliz merkezi, 50 yataklı erişkin ve çocuk yoğun bakım üniteleri, prematüre bebeklerin bakımı için özel kuvezli yeni doğan yoğun bakım ünitesi, 4 yataklı yanık ünitesi, 2 doğum hane, 7 ameliyathane ile modern görüntüleme ve laboratuar ünitelerinin yanı sıra, alanında deneyimli öğretim üyeleri ve sağlık personeli ile hizmetini sürdürmektedir.

Başkent Üniversitesi Konya Arastırma ve Uygulama Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Başkent Üniversitesi Konya Arastırma ve Uygulama Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Murat Karadag · 16 Ocak 2013

Hastanenizde hizmet güzel fakat ücretler biraz fazla, laboratuvar ücretleri de fazla bence.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Başkent Üniversitesi Konya Arastırma ve Uygulama Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Başkent Üniversitesi Konya Arastırma ve Uygulama Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 57 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Başkent Üniversitesi Konya Arastırma ve Uygulama Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi

850 metre uzaklıkta

Akşemsettin Cad. Sürücü Sok. No:15

Medline Konya Hastanesi

890 metre uzaklıkta

Süleymanşah Mah. Beyşehir Cad. No:181 Meram

FMC Konya Diyaliz Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Esenler Mah. Yeni Sille Cad. No:83 Selçuklu

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi

2.4 km. uzaklıkta

Akyokuş Meram, Konya

Konya Asker Hastanesi

2.7 km. uzaklıkta

Şeyh Sadrettin Mh. Kazım Karabekir Cd. Meram

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Hacı Şaban Mah.Meram Yeniyol Caddesi No:97

Konya Huzur Diyaliz Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Feritpaşa Mah. İfa Sokak No:3/A