Özel Dr. Fethiye Ersan Tüp Bebek Merkezi

Özel Dr. Fethiye Ersan Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Dr. Fethiye Ersan Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Malatya
İlçe:Battalgazi
Adres:Aytaç Paşa Cad. Özbek Sit. B Blok No:1
Telefon:0 (422) 323-6858
38.34553938.336373

Kurum Hakkında

Op. Dr. Fethiye Ersan Malatya doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini Malatya'da tamamlayıp, Turan Emeksiz Deneme Fen Lisesi'nden sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesi'nde tamamlamıştır.

1985 Yılında Henüz Türkiye'de Tüp Bebek çalışmaları başlamamışken Belçika da ULB Üniversitesi'ne bağlı Saint Pierre Hastanesi'nde Tüp Bebek eğitimini almıştır. 1992'de TÜBİTAK'tan burs kazanarak yine Belçika'da ICSI (Mikroenjeksiyon) konusunda ilk fare embriyosu üzerindeki çalışmalara katılmıştır. Ayrıca Belçika'da prenatal tanı, ultrasonografi, ağrısız doğum konusunda da eğitim almıştır.

Ankara'da Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı olarak 17 yıl çalışmıştır. Uzun yıllar Ankara'da Fatih Üniversitesi'nde ve birçok Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek tedavisi ile infertil hastalara umut ışığı olmuştur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Tıbbi Genetik
  • Yeni Doğan Yoğun Bakım
  • Yoğun Bakım
  • Tüp Bebek

Özel Dr. Fethiye Ersan Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dr. Fethiye Ersan Tüp Bebek Merkezi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dr. Fethiye Ersan Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dr. Fethiye Ersan Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dr. Fethiye Ersan Tüp Bebek Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dr. Fethiye Ersan Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Malatya Hastanesi

500 metre uzaklıkta

Hastane Cad. No:38 Merkez

Malatya Park Hastanesi

500 metre uzaklıkta

Şefik Tugay Cad. No:15

Müjde Hastanesi

670 metre uzaklıkta

Fırat Mah. Hastane Cad. No:16

Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi

950 metre uzaklıkta

Kanalboyu Kernek mah. Şevval sok. No:2

Doğufertil Tüp Bebek Merkezi

990 metre uzaklıkta

Çevreyolu Üzeri Uçbağlar Mah. Lale 2. Sok. No:17

Anka Psikiyatri Dal Merkezi

990 metre uzaklıkta

Yunus Emre Cad. No:43